Opuch po obriezke

Príspevok v téme: Opuch po obriezke
Peter_11

Zdravim
pred 2 tyzdnami som podstupil ciastocnu obriezku. Uz to je celkom zahojene, daktore stehy vypadli ale na jednej strane penisu je ta predkozka strasne napuchnuta a nezda sa mi ze by sa ten opuch stracal. Doktor mi povedal ze by to malo zmiznut do konca leta a ked nie mam dojst. Prosim Vas neviete mi poradit ako sa zbavit toho opuchu skorej pretoze do konca leta nevydrzim bez sexu ... Dik

Filip22277

juri283 - Toto je prispevok od samotneho dr.Sokola...toto presne robi v kazdej diskusii o obriezke, ze rovnakym stylistickym stylom tu spíše prispevok, aky by nenapisal ziadny normalny clovek...naco by to robil presne takto, este aj adresu pridaj, nie?...

NEODPOVIE VAM NA VSETKO, urcite nie! V diskusiach to sice vyzera, ze ho ludia odporucaju, ale tie prispevky si tu pise sam... Ja som bol na obriezke, nie unho, ale po obriezke som mal jeden problem, na ktory som sa hanbil opytat mojho lekara, tak som napisal mail jemu. Neodpovedal...napisal som mu dalsi mail, kedze na internete vystupuje ako "super lekarik", ktory odpovie uplne kazdemu...viete co mi odpovedal???
"kde ste boli operovany?"...na to som mu odpovedal, ze nie unho a tym sa debata skoncila, odvtedy ma ignoroval, kedze som nedal jemu 300 eur, ale inde inemu...potom som napisal moj problem aj do diskusie na jeho webstranke...a co urobil??? Prispevok vymazal a nikdy nanho neodpovedal!!!
Som rad, ze som nesiel na obriezku k nemu, hnusí sa mi to jeho spravanie, ze kasle na vsetkych, ktori nenechali peniaze unho, ale dali si urobit obriezku inde a aj to, ze si takto trapne pise prispevky do diskusii sam. Tie prispevky najdete naozaj skoro v kazdej diskusii o obriezke, je tam vzdy suma, potom znak EUR, ktory napise takto do diskusie naozaj len maloktory bezny clovek (vacsinou by kazdy napisal proste eur alebo EUR) a hned za tym da do zatvorky este aj svoj web obriezka.sk, je to od neho velmi...

A mimochodom, na obriezku sa nebojte ist. Ak ju potrebujete zo zdrav.dovodov, urcite chodte. Ja to mam uz za sebou a nelutujem.

samuelson

Zdravím ja mám tiež obriezku pred 5 dnami...a už sa mi rozpadávajú stehy...no ešte to nemám zahojené tuším a krváca mi to...a žalud mám strašne citlivý...nemôžem ho mať ani v trenkách ani v ničom...viete mi niekto niečo nato poradiť?

Golem

ja som bol na obriezke pred tyzdnom robim vsetko tak ako mi povedal doktor harmancek atd umyvam denne aspon 5x no cast pod zaludom je napuchnuta aa aj predkozka aa bolest neuticha stehy mi zatial odpadli len na zadnej strane aaa divne pachne ... je to normalne ?

Ed68

Ja som pred par rokmi absolvoval obriezku...tiez to nebolo jednoduche. Musel som asi 6-7 tyzdnov "abstinovat" .Chce to len disciplinu a bude to ok.Neviem mne po operacii radili davat si na to harmancek - resp. som kupoval chamomillu a to som riedil a aplikoval. Dnes mozem povedat - je to ok.

sdfggfd

Zdravým. Čítal som tu u viacerých že máte opuch po obriezke. Ja som ho mal tiež a urológ mi povedal že si tu predkožku mam natiahnuť čo najviac pred žaluď a niečim to prelepiť tak na deň dva (samozrejme pri potrebe na WC odlepiť). Jednoducho spraviť tak na noc a potom napríklad do práce alebo do školy. Robil som to tak týždeň a opuch mizne, nedodržiaval som to presne tak ako som mal, ale posledné dva dni áno a opuch pomaly ale isto mizne.

tibkac

Čaute, ja som po čiastočnej obriezke, ale pri uzdičke to tam mám nejaké zdurené, je to nepekné, podľa mna mi to pri erekcii poškodilo, o týžden mám kontrolu. Neviem, neurobil som zle že som mal erekciu?

Palo78

Ahojte. Ja som 10 dni po obriezke, vcera som si sam vybral zvyšné stehy, no zo spodnej strany pri žaludi mam stale opuch, ktorý mam pocit že sa nezmenšuje. No hojenie rany bolo celkom v pohode, prve dni to občas krvacalo, kupal som v repiku trikraát denne po 5 min, nechal som volne potom uschnut a natieral som framikoinom rano a vecer. Dufam že čim skor ten opuch zmyzne:-) asi je to fakt vysoko individualne.

juri283

caute, ja som 4. den po obriezke a je to opuchnute jak svina. Hlavna na jednej strane. Robili mi to v trencine na sukromnej klinike za 210 € (obriezka.sk) celkom fajn pristup aj vsetko len ten opuch ma stve, ten doktor Roman Sokol vam odpovie aj na maily ak nieco potrebujete vediet k tomu. Ja som dnes rano kvoli tomu opuchu volal na cislo ktore mi dali ak budem mat nejaky problem a sestricka mi povedala ze to je individualne a ze pomoze ten repik ale ze mam poslat fotku tomu doktorovi na mail. Tak som si ho odfotil a ten lekar mi do pol hodiny odpisal ze je to vpohode, ze to zmizne. Tak som zvedavy...

Kontra

Seruste..Ja som týždeň po obriezke, samozrejme prvé dni to bolo opuchnuté, vobec to ale nebolelo ani nekrvacalo..resp. krvacalo raz asi 5ty den a aj to asi preto, lebo sa mi chrasticka odlupla..Ale teraz ide o to..je 7mi deň, a znova mi opuchol(ale iba z hornej strany, uzdička je v poho)a aj to trochu pri stehoch bolí. Mám kompletnú obriezku..Je ten opuch normálny? Z čoho to môže byť?