je nejaky subor, ktory sa po precitani neda poslat dalej, prosim poradte

Príspevok v téme: je nejaky subor, ktory sa po precitani neda poslat dalej, prosim poradte
prisna

Chcela by som poslat spravu cez mail alebo iny program kamaratovi. Problem je, ze nechcem, aby to potom mohol poslat dalej. Je program, ktory by sa po precitani sam znicil ale nedal dalej poslat? Ide totiz o dost chulostivu vec. Nechcem, aby to potom poslal tej dotycnej osobe, o ktorej mu chcem napisat. Ja viem, mozno to nie je moja vec, mozno poviete, ze ziarlim, ale ja mu chcem povedat pravdu o tej, s ktorou sa chce zasnubit. Je mi fuk, ci sa potom nebude chciet so mnou rozpravat, ani ma vidiet. Len mu to chcem napisat, aby otvoril oci. Prosim o pomoc. Dakujem.

prisna

Teraz budem asi pre neho ten najhorsi clovek, ze som si dovolila to, co som si dovolila napisat. Lenze davno mi on pomohol a vtedy som mu slubila, ze mu budem pomahat, aby mal sa mal dobre, za hocijaku cenu.

prisna

Zatial to nedopadlo vlastne nijako, lebo odvtedy sa neozval, ani neodpisal. Neviem, ci sa nahneval na mna alebo zatial nemal cas si to precitat, nakoniec som mu poslala mail, lebo to bolo dost dlhe?

[zruseny8]

presne tak, zalubeny clovek nechce pocuvat o tom druhom nejake negativne veci..inak daj vediet, ako to dopadlo. celkom ma to zaujima :D

prisna

To som uz skusala, ale nedal mi dohovorit. Povedala som len prvu zlu vetu o nej a prerusil ma. Dufam, ze toto si precita cele naraz. Pocula som o tom, ze zalubeny clovek je slepy, ale skoro kazdemu je jasne, aka je mrcha, len jemu nie?

[zruseny8]

no ja neviem. skus cez nieco ine pisat ako cez mail. existuju kadejake chaty, vyskusaj rp-cky na pokeci, tam sa po precitani uz nedostane k tomu, ale icq - ak si neuklada historiu...su aj mnohe dalsie. ja by som radila to icq, ale den predtym sa ho opytaj ci si uklada historiu a ak povie ze nie, mas po probleme. len sa to nepytaj okato..