Ako prezit koniec vztahu....

winki

hm mne povedal ze som mu liezla na nervy stym ze som chcela byt furt s nim ako co je na tom zle? Ved to bol moj priatel jasne ze som chcela byt snim. Nedokazem teraz jest rozpravat nic.

claire

mna pred pred mesiacom...vraj som sa mu dost nevenovala tak to hladal u inej..je koniec...navzdy:(..neviem ako to prezijem

winki

bol na chate mne povedal ze je v robote cez vikend v blave.....dnes som nasla fotky u jednej baby a tam sa s nou olizoval a pritom sme potom s nou normalne chodili von...citim sa ako obycajna handra

winki

krasny prispevok....rozplakalo ma to. stalo sa to co som si nikdy nemyslela. Moj priatel teraz uz ex ma podviedol zistila som to pred hodinkou....chcem zomriet

Dangel

Sweetlemon-ka :-)...Je svinstvo zobúdzať sa v prázdnej posteli, ja viem, ale keď Váš rozchod spôsobili nezhody, alebo Ti ubližoval prestal požívať právo nazývať sa tvojou polovičkou. Už nie je polovičkou, ale hrubou čiarou, ktorá by mala oddeliť trápenie pred tým a ŽIVOT TERAZ. Mrkni na príspevok od rony26: "Nikdy sa nemrač, aj keď si smutná, pretože nikdy nevieš, kto sa zamiluje do tvojho úsmevu". A som si viac než istá, že sa zamiluje, ak sa už náhodou nezamiloval :-)... Viem o čom hovorím, tak Ti držím palce, aby si sa zvládla usmievať, kvôli sebe, lebo byť šťastná je to najlepšie, čo môžeš pre seba urobiť...

sweetlemon

babeny, uplne vam rozumiem, rozisla som sa na vianoce, presne 24.12. a doteraz nie som z toho v poriadku, je to zle a neviem bez neho zit, pritom na mna uplne kaslal posledny rok a vyhybal sa mi a pritom sme spolu uz 2 roky byvali a celkom boli spolu 5 rokov. proste sa mi zda, ze mi chyba polka mna :(

zuuzu

No ja som mu zavolala naobed ze dnes sa stretneme,lebo sa chcem s tebou rozist.A ja ze kedy o pol 6,ci o pol 9?A on ze vecer.Tak som sla za nim o pol 9. No a mi vola presne o pol 9 ze kde som..a ja ze u teba..a on ze ja zase u teba..a tak ze dojdi k tebe..ako k jemu.A prisiel dal mi pusu...a ze ako bolo vpraci atd...a ja ze to co robis?Jeden den mi robis stresy a druhy den si mily?A tak som mu vravela ze ja si nenecham robit zo sebou co chcem..ze ja mam tiez len jedny nervy..nie ze jeden den sa trapim a druhy ze ma jedujes..a trapim..a ze jeho to mrzi, ze bol unaveny,ze ja ta lubim..ale nema rad ked sa hadame atd...a ja na to ze tiez nie..ale tak sa treba rozumne do hodnut ako ludia..a ze ked bol unaveny mi mal pekne povedat, ze napr.zlato som unaveny idem spat...ze milsie..a nie ako on vtedy ze idem spat, a nelubim a taketo veci..som mu vysvetlila..ze taketo sa nevravia.ani ked si unaveny..ze keby si normlane povedal..ze si unaveny..tak by bolo vsetko ok.Za tedy si zakloopem vsetko ok,ale ako som povedala..ktovie do kedy...

majolenka

zuuzu a kde nastal ten zlom, to, ze sa ti ospravedlnil? ked si mu povedala, ze sa chces rozist? ci ako to bolo?

nedajsa

Zuzi, nečítala som všetky príspevky, ten Tvoj letmo, ale radém jedno. Uvedom si, že každý problém sa časom vyrieši alebo zahojí. Niekedy to trvá deň, niekedy mesiac, niekedy roky... Ale raz nastane kľud - aspoň u normálneho, aj keď udalosťami pošramoteného človeka. A tam sa snaž do tohto stavu dostať čo najskôr.

1. Tento vzťah sa ťa už viac menej netýka, alebo aspoň nie v takej kvalite, ako by si chcela. Teda sa nezaoberaj nekvalitnými vecami.

2. Úplne kašli na okolie - táto hanba je hanbou toho, kto neobstál a svoje úvahy o svojej vine v tom smere vôbec nepripúšťaj.

3. Určite musíš vidieť zmysel v nejakých veciach - tým sa venuj naplno, možno domácnosť, záujmy ale aj babské kamarátstva.

4. Každému hovor, čo Ťa postihlo, neveríš akú ventiláciu v sebe spustíš.
Plač len keď sa Ti chce a nesil sa, keď to nejde.

5. Nedoprosuj sa zmeny v správaní partnera, takto nenastane a ešte sa budeš ponižovať. Tieto veci sa nedajú vydupať a zvrat môže vyvolať len Tvoja neobvyklá reakcia založená na sebaúcte a sebavedomí - pozor, nie v zhovaďovaní sa.

6. Tvoj partner koniec koncov nezomrel ani nič zlé sa mu nestalo, tragédia sa nekoná.

7. Buď príkladom svojmu okoliu, ako sa táto vec rieši inteligente - toto vedomie a uznanie okolia bude mať pre Teba fantastickú hodnotu.

ZUZI, drž sa!