Pharmatex:=)

hanka12356

no, v kazdom pripade dakujem za poradenie, ale ja asi vyskusam len kapsule, kedze to asi bude pravdepodobne rychlovka, este sa spytam, predaju mi ich ked nemam 18??

AdamKrt

Pokial nechces sa milovat dlhsie ako 1-2 hodiny, tak postacia kapsule. Inak po par hodinach to dost vysycha a ktovie, aku ucinnost to ma potom. Tiez sa vsak da kapsula pridat, ked to schne...

Osobne vsak na buduce budem kupovat asi krem, pretoze sa milujeme dlhsie :)

hanka12356

Hmmm.. Este na jednej stranke je pisane, ze posobi lubrikalne.. Tak som myslela, ze by som vydrzala byt vlhka dlhsiu dobu.. Idem sex vyskusat prvy krat, tak by mi to aj pomohlo mozno trosku :) Ale aj tak neviem ci krem alebo kapsule..

AdamKrt

Tiez som pocul, ze vyteka, ale aj globulky vytekaju. A co, utrieme to a ide sa dalej :) Po cca 1-2 hodinach milovania je uz aj globulka vyschnuta tak, ze aj od sucha nam kondomy praskaju...

hanka12356

Ale ja som pocula, ze ked sa aplikuje krem do posvy tak steka po stehnach.. Ked sa mi to z tadial dostane, tak ma to uz moznno nebude chranit, nie?

AdamKrt

Bude to ta ista latka, takze oba rovnako. Avsak pri sulozi co som mal tie globulky tak to po par hodinach vyscho. Krem je mastnejsi dlhsiu dobu, takze na buduce budem skusat radsej krem. Ak krem posobi dlhsie, tak teoreticky by mal byt na tom lepsie...

hanka12356

Ale ja viem, ze krem ucinkuje dlhsie, ale ja sa chcem spytat, ze ktory druh (ci krem al. kapsule) vie viac zabranit tehotenstvu?? Dik za odp.