Urieknutie

Príspevok v téme: Urieknutie
šalotka

Ja viem, že to znie trochu bizarne, ale mám pocit že moja svokra ma uriekla. Raz sa tak na mňa čudne zadívala, odvtedy mám neustále zdravotné problémy. Nikdy sme si nerozumeli a viem, že jej úsmev je falošný , zakaždým keď sa s ňou rozprávam, cítim sa tak divne, ako keby mi vysávala energiu. čo mám robiť? Ako sa lieči urieknutie?

ferdomravec

mislite si zeby to mohlo bit aj umna urieknutie ked mi doktori nevedja pomoct lebo nevedja comi je? akoto clovek zisti ze je to urjeknutie visvetlite mi to prosim dakujem vam!

natusa42

allie !!
no u mna to bolo tak -nasledovne -začala som si vzťah s priateľom na jeseň a bolo všetko super,mali sme sa skvelo,nič ma neťažilo atd,prišla jar a všeto sa zmenilo ,za pol roka sa to nejako prehuplo do blbého stavu,čo sa týka mna ,mám obrovské zdravotné problémy,začala sa to všetko vo februári,ked som odpadla do bezvedomia v škole,potom som ešte párkrát odpadla,resp mi bolo na odpadnutie ,ale veľmi ,neskôr ma strašne začali bolieť "žily na rukách " .ta kde mám žily normálne ,neuverili by ste...a potom ma začali bolieť celé zapáastia...najprv len takto -pripisovala som to nejakej námahe (lenže tá nebola odnikiaľ-nie manuálna),ale vtedy som sa tým utešovala...potom prišlo zrazu rad dalších iných problémov ,každý mesiac odvtedy som chorá ,nádcha ,hlava atd ,ako chrípka ,ale neberiem antibiotiká,lekárka mi nedala,potom ma začali bolieť celé ruky,klby ,kostičky,na celých rukách ...neskôr sa to začalo aj na nohách !!!!!normálne ma začali boílieť kosti v nohách ako je členok:( až tak že som den dva nemohla proiadne chodiť -krívala som (a podotýkam ,že som nikde nespadla ani sa neudrela),potom som začala zvracať,mať hnačky ,hnačky mávam doteraz neviem z čoho,prakticky nič také nejem,mám jemné zášklby v svaloch najmä na ľavej ruke a potom na nohe,mám triašky,chvenie veľké najmä v noci ..resp.ked si líham spať a ked ležím ...potom ma chronicky bolí hrdlo už od mája a neprestalo ešte ,srdce ma bolieva ,nedá sa mi niekedy normálne nadýchnuť akoby kapacita mojich plúc bola malá ,mávam návaly horúčav ,potom zima ma zachváti ...najnovšie ma začali pred mesiacom bolieť akovy vaječníky,resp tam nižšie pod bruškom ,a boky ,cítim ostrú pichľavú bolesť akovy v rebrách .....:(:(:(:( a toto všetko šlo postupne ----preto si myslím ,že niekto mi bud strašne zle praje alebo urieknutá som ,ale prisahám nie som hypochonder ,toto naozaj sa mi deje :(:(:(bohužiaľ ..a podotýkam predtým než som si začala s priateľom som NIC nemala z tohto !!!!preto som aj myslela toto ,že mi vysáva energiu ....teraz sním este zatiaľ "chodím " ,ale nebude to už dlhoi trvať ,max mesiac ...idem sa s ním rozísť ,.len teraz ešte nemôžem -nechcem konkretizovať---
aôe je toto normálne ,aby mne mladej babe ,čo by mala žiť naplno toto dialo ?podotýkam ,že krvné testy mám krásne ako batoľa ...nič mi nie je ..a toto sa deje s mojím životom už prakticky pol roka celého ...raz jedno,raz druhé ...a bola som zdravý človek :(je mi do zúfania ,ked si na to pomyslím .....ja sa však enchcem uchýliť k liečiteľom a pod ,som veriaca žena ---začala som čítať psychologické knižky ,aby som si nejako pomohla atd ...ale nepomáha mi toi -to všetko už viem ..bohužiaľ ...
pripisovala som to problémom v škole,lebo som makala poriadne na sebe -a nemala som na nič iné čas ...ale potom už aj škola akosi ustala a mne je stále rovnako možno ešte horšie ,ale vravím ...mám obrovské problémy s priateľom ...ktoré neviem riešiť a práve preto možno ma to nejako oslabuje ,alebo čo ...

natusa42

deria áno,včera som už spala o takej hodine -popýtam sa na tie knihy a pôjdem si ich požičať ak ich majú v knižnici našeja,ale už z názvu viem ,asi o čom to bude,ale nevadí,budem čítať :)dakujem ...
no a čo sa týka môjho ovplyvnovania negatívneho,ani by som nepovedala ..vyrastala som v normálnej celkom funkčnej rodine,mám dobrú mamu aj otca ..aj celá rodina ma má až príliš rada-som totiž jedináčik,ale mám iné bôle :(ked to tak mám nazvať,najmä čo sa týka môjho citového života,dalej ma poriadne ničí moja ťažká škola,a všetko no najmä vzťahy ,ked mám byť úprimná...a najmä som zničená ,ubolená z tohto vzťahu ,čo som mala teraz a vlastne ešte aj "mám " ..mám v sebe strašne veľa smútku,ktorý prakticky nikto nevidí,rozmýšľala som už aj nad psychologom,ale ešte si verím,že to zvládnem sama,ale neviem či sa mi to podarí,ked mám byť úprimná ....takže až také negatívne ovplyvnovanie v mojom živote nebolo,aj moje detstvo bolo celkom pekné až na pár "vecí " ...ale to tu nejdem rozoberať ...proste ako každé dieťa ....tťakže z detstva to nemám ...ale vravím ..to tu by som tu musela vypísať celú moju genézu ,lebo naozaj som si už v životew všeličím nepekným prešla a strašne som si vytrpela najmä ,čo sa týka citových vzťahov,aj ked mám len 19 rokov,ale :( mám zlé skúsenosti ,akože nemala som vzťahy,ale muži ma strašne vždy sklamali a mna to len bolelo ...

ShaulaThalit

ale nie... s matkou je spojeny pupocnou snurou... ak nie je pretata v skorsom veku, prirodzenom, ako je adolescencia, tak to vyustuje do nasho krasneho znameho syndromu

allie

pre viac stojacich na zemi je celkom fajn aj casopis vitalita. Len mna uz nebavi citat stale dokola v roznych clankoch a knihach(aj tie, ktore sa spominaju v prispevkoch nizsie) tie iste veci , ktore by sa mali byt v zivote smaozrejme. ja si myslim, ze vacsinu z toho aplikujem celkom uspesne a na zvysku pracujem. len asi robim stale niekde chybu a chcela by som aby mi niekto povedal co robim zle a ako to napravit. nema nahodou niekto skusenosti s liecitelmi, ktori by vedeli poradit aj po takejto stranke?

allie

natusa 42
no v priebehu poslednych mesiacov mi to pride ze si moj organizmus zo mna z striela, uz mi bolo snad vsetko mozne, okrem ineho uz pol roka mam kazdy den palive bolesti podbruska, niekedy sa k tomu pridaju zvysene teploty, unava, zavrate v priebehu posledneho pol roka 7 antibiotik a ziadna normalna diagnoza, lebo vacsina vysledkov je ok. skusala som to aj nejako rozchodit, uvolnit sa, bez stresu, len po kazdej zvysenej fyzickej namahe sa mi to brutalne zhorsi. podla lekara, nejaky skryty infekt .ja stale bojujem ako sa z toho co najskor dostat, skusala som akupunkturu, bylinky, homeopatiu, ved to neni normalne aby som v tak mladom veku mala taketo potiaze. tak teraz sa hadam kym zacne skola z toho poctivo definitivne vyliecim.

rozmyslam po tom vsetkom aj navstivit nejakeho liecitela, ktory by mi pomohol objasnit skrytu pricinu tychto tazkosti. ci je to nieco v mojej psychike, alebo to fakt suvisi s tym vztahom predtym. aj on ma totiz stale zdravotne komplikacie, prisiel kvoli tomu o robotu co ho brutalne bavila a ma tazkosti aj v sukromnom zivote.

tesne predtym sme vsak boli obaja na vrchole blaha, bolo to tak dokonale, ze ani v najlepsom sne take nevymyslim, len sa to takto zahadne naraz zvrtlo. a ja skusam vsetko mozne ako to znova napravit a dat do normalu. a myslim ze sme si to zariekli mi a uriekli nam to ludia okolo, len ako z toho von?

ako je to u teba? som si citala tvoj prispevok mam si ho vziat, ste este spolu, alebo ste sa uz rozisli?. mozno by sa ti mohlo polepsit ked to vsetko hodis za hlavu a budes sustredit na nove veci, teraz si bola prilis dlho zacyklena v starych problemoch a aj to mohlo vplyvat negativne na tvoje zdravie.