žiadosť o radu (Mam frajera)

Príspevok v téme: žiadosť o radu (Mam frajera)
fifiiiiiiiii

mám frajera s ktorým sme tri mesiace...za tie tri mesiace mi povedal už asi tri-krát až sa rozídeme, bez nejakého vážneho dôvodu...on hovorí, nech si nájdem niekoho lepšieho, že si zaslúžim niečo iné, čo mi on nemôže dať...pritom, ked sme spolu tak je veľmi šťastný, spokojný....tvrdí, že ma lúbi, že mu chýbam, že chce so mnou byť...

Nechápem prečo sa teda chcel rozísť? Nechala som mu čas na rozmyslenie, že ho do ničoho nebudem nútiť...a vždy sa mi ozval....vždy sa ku mne vrátil...tvrdí mi, že som žena, akú v živote hladal...no len nechápem tým jeho konštatovaniam, že nie je pre mna a podobne

Co by ste si o tom mysleli vy? Máte niekto také skúsenosti?

Mám to brať tak, že je to začiatok vzťahu a zistuje ako sa zachovám, akú mám povahu......??????

ShaulaThalit

vies, ja tiez svojho priatela neskutocne milujem a niekedy som reagovala tak, ze som mu povedala, ze ho nenavidim, alebo ze nech ide prec, ze bude lepsie ak zabudne, neuvidi ma... ale to nemalo zmysel, lebo som bola urazena, lebo som mala hnev, chcela som aby mi povedal ze som jedina a niekedy som si to aj takymto sposobom vynucovala, aj ked to bolo nespravne. no teraz to uz nerobim, vazim si ho, proste som dosla do tohoto stadia. a bol trpezlivy. tak bud trpezliva aj ty, porozpravaj sa s nim. Kolko ma rokov? student?

fifiiiiiiiii

ako sa presvedčím, že to so mnou myslí vážne....? respektíve myslí to vážne, ked sa tri krát chcel rozísť...ale aj tak nakoniec je so mnou....????

fifiiiiiiiii

ja si myslím, že ma skúša...on je znamenie škorpion...taká zložitá povaha by som povedala, ale my si akoby čítame myšlienky, vieme čo cítime a nemusíme o tom hovoriť....také spriaznené duše podľa mna....

možno ma občas také stavy, lebo sa pred rokom s frajerkou rozišiel, a bojí sa .....aby sa mu opať nestalo niečo podobné

ShaulaThalit

ja som robila to iste, a obcas este stale robim svojmu priatelovi, a som s nim stastna. V podstate ani neviem, preco som mu take veci hovorila, asi aj z impulzivnosti, a vskutku som to tak necitila, mozno som len podvedome chcela vediet ako bude reagovat, ci mu za to stojim, aby o mna bojoval, a mozno som si aj takymto sposobom vynucovala aby mi povedal, ze som uzasna atd. atd. atd.
Ked vies, ze ta lubi, ked lubis ty jeho, ked ste stastny a je taky citlivy, rozpravaj sa s nim o tom, daj mu najavo, ze ho lubis, ze je pre teba dolezity. Vaz si ho. Ludske povahy su rozne a duse nevyspytatelne... drzim palce