Ľudoví liečitelia, za - proti...

Lubica M.

Chcela by som sa s Vami podeliť o vlastnú skúsenosť. Dlhé roky som trpela depresiou a v žiadnom zdravotnom zariadení mi nevedeli pomôcť. Nakoniec som pri sledovaní televízie M... v relácii reflex natrafila na Liečiteľa Józeka. Následne som ho vyskúšala a spravila som veľmi dobre. Jeho liečba a dar sú skutočným vykúpením. Okrem tela, ducha dokáže ukázať aj cestu na zložitých križovatkách života. Na vlastné oči som videla ako pomohol ľuďom s rakovinou, depresiou, mozgovou príhodou a bolestiach pohybového aparátu. Na základe výsledkov sme sa rozhodli vytvoriť mu stránku aby pomohol aj ostatným, ktorý o to stoja... lieciteljozek.webnode.sk.

S pozdravom Ľubica

prezyvko

nemôžeš hádzať všetkých do 1 vreca. aj mnoho lekárov pochybylo a dostalo pacienta do horšieho stavu. nebolo tomu tak dávno čo liečiteľ bol jedinou možnosťou k liečeniu a za tie tisícročia určite mnohým pomohli.

anina79

ahojte...tak ja by som sa na vasom mieste na ludovych lieciitelov nedavala , mam skusenost , no nie celkom ja, ale moja velmi blizka osoba, moja polovicka, a momentalne lezi vo velmi kritickom stave :-(, som velmi nahnevana aj na seba , ze som mu to vobec dovolila, su to obycajni sarlatani, ktori cloveka zmagoria a dostanu do toho najhorsieho

vitavi

Tieto stavy sú zapríčinené vysokým príjmom tučnej, bielkovinovej stravy. Prispieva k nom i cukor, ktorý odbúrava minerály a B vitamíny.
Vyvaruje sa hlavne nasýtených, živočíšnych a priemyselne hydrogenizovaných a esterifikovaných tukov. Tuk jedz len panenský, príp. vo forme semienok a v malom množstve.
Nevhodné tuky sú súčasťou mliečnych výrobkov a mlieka, koláčkov, keksov, čokolády, konzerv a mäsových výrobkov, slaných a pečených jedál.
Nahraď ich rybami.
Jedz dostatok zeleniny a obilnín, ktoré neboli zbavené minerálov a vlákniny. Nezabudni na kvasené zeleniny.

luko43

Zdravím všetkých .Som rok po mozgovej príhode. Mám lavostranné postihnutie a stratu hmatu a citu. Pomohol niekomu liečiteľ? Aspom čiastočne?POradte prosim

RNG

Zapaly nervov sposobuju cast neznesitelne bolesti. Nervy sa obvykle zapalia z utokov nasich vlastnych virusov v tele pri znizenej viralnej imunite, co moze byt aj len miestna zalezitost v tele.
Ako ich potlacit pozri cez Google.sk pod rng herpes. Na regeneraciu poskodenych nervovych obalov/myelin treba material a telo potrebuje najma omega 3 kyselinu , specificky DHA, davka 1 gram denne. najdes ju v rybacich olejoch, krill oleji ale najbohatsi zdroj je olej calamarine.
Pomahaju aj rozne protizapalove ako curcuminoidy s bioperinom, boswelin,dumbier, serrapeptaza, ale tie problem zialbohu len zmiernia, ale nevyriesia.

vamp

lulu22 alebo niekto iný
vedeli by ste mi poradiť čaje bylinky alebo niečo na bolesť bedrovej chrbtici pri vystrelovaní bolesti do nohy ..lieky mi nezaberajú neviem čo robiť..:(

Sonjaa

a ešte niečo. Páčil sa mi príspevok fstvdc - jeho odkaz: tv.sme.sk. Lebo ľudská psychika je úžasná vec... Ale dá sa aj ľahko zneužiť, žiaľ

Sonjaa

Môj názor je, že prvá cesta chorého človeka má byť k lekárovi. Ten (alebo tí, t.j. viacerí odborníci) majú za úlohu zistiť, čo pacientovi spôsobuje jeho problémy a navrhnúť účinnú liečbu. Nástup alternatívnej medicíny má byť v prípade neúčinnej, prípadne pomalého postupu klasickej liečby. Prípadne ako doplnok klasickej liečby - ale po konzultácii s lekárom, ktorý vedie konkrétnu liečbu. Nie som odborník v tejto oblasti, iba sa snažím používať zdravý rozum.....