Navsteva u gynekologa s priatelom?

kajka01

aj podla mna je to zlate...
a tie udivene pohlady to je len prvotny "sok" vidiet tam muza, ale v konecnom dosledku si kazda pomysli to je ale zlaty chlap ked ide takto s priatelkou a je mu jedno ako budu nanho pozerat..
neviem preco na slovensku sa stale riesia veci typu co si o mne pomyslia iny..a podla toho sa ludia aj spravaju..maju robit to ako a co oni sami citia...

alzbee

No ja som si veru v zivote nic divneho nepomyslela o chlapovi, ktory cakal priatelku v cakarni...praveze mi to pripadalo byt take zlate:))

Patrik@MU

Je to každého vec, ale ja by som do čakárne nešiel s priateľkou. Cítil by som sa blbo a trápne, že to je ženský lekár(ka) a čo tam mám čo ja hľadať. Ja som svoju počkal von. Ale drahá mi vravela, že jeden papek sedel s frajerkou v čakárni a všetci tak divne, skôr udivene pozerali, že čo tam ten chce. A keď doktorka otvorila dvere, tiež len na neho pozrela udivene. Podľa mňa aj podľa viacerých sa tam chlap nehodí. Nech ide s tebou, ale nech čaká von, nie v čakárni, ale pred budovou..

Cassie

noo, tak ja som to odcenila, bola som druhykrat na gynde, ked som mala 22 a to isiel so mnou drahy...je to lepsie a nech si kuka kto chce ako chce, ked im je tak lepsie, tak nech si isu same :)

katkakacka

Ahojky. Keď som išla prvý krát do gynekológa tak šiel so mnou aj priateľ...Síce všetci divne na to pozerali že tam je aj chlap... Ako sme si sadli do čakárne tak prišla aj priateľova teta s manželom takže to bolo pohode, a bolo to aj ovečľa príjemnejšie.

danuska123

severanka robi vysetrenia gynekolog aj muzom :) teda ak mas nejaku chorobu, ktoru by mohol mat aj tvoj partner, tak je zbytocne liecit len teba ked to potom zase od neho dostanes. tak sa robia vytery aj tvojmu partnerovi a dostanete lieky:)

kajka01

so mnou bol tiez priatel u gynekologa ale bolo to uplne neplanovane a bola som poriadne prekvapena ale milo ze tam bol so mnou ale cakal len vonku uz to ci by siel so mnou do ordinacie asi by odmietol:)ale ktovie...

AdamKrt

Som tam siel nie preto, zeby ma to bavilo, ale moralne podporit priatelku, pretoze z toho mala strach. Samozrejme som jej povedal, ze ak vybavi, ze mozem ist dnu, nech sa kludne opyta - inac ju pockam vonku :)