Indigové deti

elisa_bone

mne sa to cele o indigovych detoch zda ako blbost, ved ten opis sedi pomaly na kazdeho...aj na mna... zeby som aj ja mala take poslenie? :)

jajka001_

tie indigove deti - co to som o nich pocula a myslim ze su to bludy prepojene s ezoterikou a sektami po nete ako su vesmirni lide a podobne
k zakladatelke temy - ak je to ako vravis, myslim ze si velmi nadane dieta, mala by si to rozvijat, uz aj to ako sa vyjadrujes- ak mas naozaj len devat rokov, komunikujes lepsie ako niektori nastrocni tu. nezaoberaj sa tym ci si indigove dieta alebo nie - kasli na kategorie, bud sama sebou
happi, pekne si to napisala :)

nechcem

No nechcem sa do toho miešať, ale už len to mesiášske poslanie v znakoch paranoidnej schizy o niečom hovorí... Aj indigové deti prišli spasiť svet, že?

Jankaaa3

koloidka,ktoré z tvojich znakov paranoidnej schizofrenie sa ti aspon podobaju so znakmi indigových detí? Ved nikto nepovedal,že tá malá vidí anjelov alebo počuje hlasy...

doubledog

severanka:
hovorim o tom, ze kazdy, kto sa nejak duchovne lisil od vacsiny, bol vzdy podozrivy a v minulosti dost casto aj prenasledovany
ale to bola len taka poznamka na okraj

pytas sa, kto urcil tu hranicu?
nikto ju neurcil, tak ako nikto neurcil rozdiely medzi farbami
indigova je indigova
hyperaktivne dieta nie je to iste ako indigove dieta
radsej si o teme nieco nastuduj

sway

sever.anka
A co hovoris historicky na geniov,umelcov,vynalezcov a badatelov?Vzdy boli trochu "ini" ako vacsina a v rozhodne nezili zivotom,ktory im diktovala spolocnost,typu skola,praca,rodina,dom,deti-->koniec.Tolko k tomu,ze hyperaktivne decko je vzdy len hyperaktivne deko.
K teme,Gabrielle je velmi zvlastne,ze uz v 9 tich rokoch si poucula o indigovych detoch,rozpraval ti o nich niekto z rodiny?Nieje to prave pojem postaveny na realnych zakladoch,skor na emotivnych a snaz sa zit tak ako vsetci ostatni,ak mas na nieco talent rozvijaj ho a tiez radim,aby si o tom kazdemu nehovorila,aj ked si to myslis,lebo ta budu mat prinajmensom za podivinku:-))

sever.anka

doubledog: o akom upalovaní hovoríš? koloidka to az nemyslela až tak zle... mne to tiež príde trochu pritiahnuté za vlasy... kedysi sa hyperaktívnym deckám, ktoré majú problémy so správaním hovorilo zlé alebo nevychované deti a dnes sa z nich robia nejaké indigové deti, ktoré majú zachrániť svet ? ? ?

hyperaktívne decko je vždy len hyperaktívne decko a nadané decko je nadané decko... kto u rčil tú hranicu čo je už indigové dieťa a čo je hyperaktívne prípadne rozmaznané prípadne nevychované dieťa ? ? ? a kde je hranica, čo je schýza a čo je indigové dieťa? a ešte sem niekto napíše aj nejaké dalšie že kryštálové... som tiež narodená medzi 80. až 90. rokmi a skôr si myslím, že naša generácia je dosť hnusná a sebecká a nie indigová...

happi:-)

najviac indigovych deti sa narodilo v 80. a 90. rokoch, cize teraz su dospele, resp dospievaju. Vsimla som si, ze mas len devat rokov, mozes byt kludne aj krystalove dieta a nie indigove. Bolo by fayn, keby si navstivila niekoho, kto ma schopnost vidiet auru. Ak ju mas modru, si indigova a ak bielu, tak krystalova.
Je vela indigovych deti, mladeze, kt. si to ani neuvedomuje, len su jednoducho vynimocni. Mavaju problem so spravanim, v skole neobsedia, hyperaktivni, rodiacia "musia" na navrh ucitelky s nimi navstevovat psychologa.