Oralne uspokojenie zeny cez menstruaciu

jedna

len aby si nemal casom depku ty. ked od nej nachytas nejake svinstvo. krv je vysoko infekcny biologicky material. a nepis, ze ona nema ziadne ochorenie. bol by si velmi presvedceny, keby sa je urobilo serologicke vysetrenie

baby1

No tak to ja mam teda stastie...Moj partner mal predomnou vztah na dialku, takze bol zvyknuty na dlhsie intervaly, kym sa stretavali. Ja mam menzes nastastie len tak, ze klasicu vlozku potrebujem len 4 dni a menzes mam odjakziva len dve noci, takze ja to tie 4 dni v pohode zvladam. Potom sice nie je hned oral, ale po 4 dnoch to vsetko normalne robime. A ked to nanho nahodu v mojom "krizovom" case pride, poradim si s rukou a ustami. Rukou to viem tak, ze niekedy chce len tak, raz to bolo tak, ze ani sam si to tak este neurobil :-)

jully

fúúújky to musí byť hnusné pre chalana.Ako keď už jej majú skončiť tak to nie je najhoršie ale počas silného menzesu?:D No aspoň bude priateľ zásobený krvičkou :F hehe

Maťqa

Zdravim vsetkych...mnomyslim ze je to celkom fajn aspon pre priatela...nemam s tim problem zo zaciatku ano ale teraz ee...samozrejme nie je to u nas kazdodeni pripad....:))papa..

AdamKrt

Tak, to cez tu menstruaciu je z nudze cnost... Chcem, aby si aj priatelka nieco uzila, lebo jej je to potom velmi luto a ma z toho depku :)

alzbee

Bleeee, tak toto by som osobne priatelovi nedovolila :D :D ale samozrejme, kolko ludi, tolko chuti...ja ked menstruujem, tak milovacka je jedine vo vani a ku vzruseniu ma privadza bozkavanim, hladenim, maximalne drazdenim klitorisu...vyskusaj ten cukrik-nejaku Goliu activiu plus:)) popripade jej oblej susku vinom:))