ktore nausnice? potradte :)

Príspevok v téme: ktore nausnice? potradte :)
bonaqua

Ahojte :)
potrebujem radu...ktore nausnice sa viac hodia na promocie k ciernym satom okolo krku? Cislo 1 su dlhsie, vecsie ale jemnejsie a cislo 2 su viac slavnostnejsie, trblietavejsie a sytejsie
Obidve su nazivo viac slavnostnejsie, tato fotka ich len zmatnuje
prosim vyjadrite sa ti co viete povedat ci č 1 alebo č 2, ak niekomu ani jedny to mi nepomoze, nove uz kupovat nebudem dakujem :)

cislo 1: img27.imageshack.us
cislo 2: img27.imageshack.us

Lelepele

Jasné že ani jedny!!!
podla mna sa to tiež vôbec nehodí, skús niečo strieborné álebo aj s kamienkami, samo bižutku ak ich využiješ len raz taká fajn stojí do 7E aj to preháňam. Skús kuknúť do SPLEENU tam majú pekné apsoň vždy som nejaké pokukala.
totot určite nevol

severanka

som za to, čo tu už písali dievky predomnou...

ani jedny ani druhé, niečo jemné strieborné, alebo aj bižutku, šak to je len na chvíľu a nová bižu vyzerá pekne... ale takéto si nedávaj... sú také... ako nosia tie veľké bohaté tlsté Rómky... teda bez urážky samozrejme...

ShaulaThalit

Jeziis, nedavaj si tie nausnice.... kup si nejaku jemnu bizutku, nestoji vela, ale hentake cakre makre sa k tomu nehodia... vazne

sandraa

tiez sa pripajam...ani jedny sa mi nezdju vhodne na promociu,nieco jednoduchsie a smrncovnejsie by to chcelo...skus nieco tretie

zjuzjika

podla mna sa ani jedny nehodia na promocie, c jedna su fakt otras a druhe by osm si ale tiez nedala, takisto by som volila nieco mensie a nei tzv lustre.... swaroskeho krystalmi nic nepokazis...

nausniceprom

fuu, tie prve su otrasne... no ked uz si mam vybrat tak to mensie zlo, c. 2
ja som mala tiez cierne saty okolo krku, a volila som slavnostnejsie nausnice,swarovske krystaliky, nieco jemnejsie....