Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?

Príspevok v téme: Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?
bezradná18

Moja téma znie ,-
"Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2-3 mesiace ako samouk ???" -
Viem že čudná ale mňa by zaujímali Vaše skúsenosti,formy učenia alebo štýl...

Môžte mi poradiť knihy alebo slovníky pre samoukov poprípade CD ,alebo internetové stránky,, chystám sa do "UK" tak sa chcem naučiť za 2-3 mesiace aspoň na tých 60-70% po anglicky...viem že v tej krajine sa dá potom doučiť AJ..nie?

prosíím..pomooooc...ďakujem

AdamBA

Ak sa chcete naučiť hovoriť anglicky plynule, určite je najlepšie vycestovať do anglicky hovoriacej krajiny aspoň na 3 mesiace. Ak nie je čas ani prostriedky, odporúčam učiť sa aspoň slovíčka po anglicky (napr: www.milujemcestovanie.sk ) a neskôr čítať anglické stránky / knihy a pozerať filmy.

darahh

ja som sa naucila agnlicky na jednej chatovacej stranke...normalne tam kecas anglicky, fracuzky...ako kolvek...a zase mozes niekoho ucit trebars slovensky, nemecky...a tak dalej

www.sharedtalk.com

Anicka85

Ak si z BA, tak holky z Best English robia super prácu (www.best-english.sk). Za dva mesiace aj úplného začiatočníka (ako som bola aj ja) naučia plynule hovoriť všetky základné veci. ;)

nata

no aj to že ja keď pozerám anglický film a viem tie slová nerozumiem im ako to hovoria.. ja aj ked to slovo viem a počujem to slovo neviem čo je to za slovo.. prosím ako sa mám naučiť aby som mohla počúvať film aby som im rozumela tie slová?...

Libor

Ahoj, pokud mohu poradit, pro výuku angličtiny knížku ani nepotřebuješ. Procvičovat angličtinu můžeš každý den na www.newsinlevels.com . Knížka ti takové výhody nenabídne.

Ať se daří.