boli ste neverni a ste stale s tym dotycnym?a chcete to tajit az do smrti?

Príspevok v téme: boli ste neverni a ste stale s tym dotycnym?a chcete to tajit az do smrti?
milovna

chcela by som vediet ci dokazete neveru tajit.boli ste neverni a ste doteraz s tym dotycnym?stala sa mi taka vec ze som bola na zaciatku neverna priatelovi az tak,ze som sa vyspala s inym,ale s takym s tylom,ze sa mi po case sprotivil.je to na dlho,ale teraz je doba ze sa strasne milujeme a zpoziadal ma o ruku a ideme sa brat a stale mam na mysli co som kedy urobila.tak ma to strasne zere,ale nemozem mu to povedat iba sa trapit.mali ste aj vy take nieco?ze ste boli neverni a doteraz to ten dotycny nevie a ani nebude vediet nikdy?

Ema132

take sa stane... nepremyslaj nad tym, nehovor mu to, vyhod to z hlavy...vas vztah bol v zaciatkoch a nebol takyto ako je teraz... nemohla si vediet, ze bude taky silny a pekny...kebyze to vies a kebyze je uz vtedy taky vztah medzi vami tak to nespravis...takze sa skus netrapit a uplne to vypustit z hlavy...

Kejsa

RGN dobrý koment :)
súhlasím s nimi i keď neviem ako by som sa zachovala kedže mna vždy tak svedomie žere... ale naozaj skús to vypustiť zhlavy keď sa tak milujete a vieš že s ním budeš štastná...

alzbee

No ako sa hovori-uz je neskoro plakat nad rozliatym mliekom...na vycitky svedomia si mala mysliet uz na zaciatku vztahu...kazdopadne-nevrav mu to. Vas vztah by sa podla mna rozpadol ako domcek z karat a az si ho chces naozaj vziat, stravit s nim zivot, tak ti neostava nic ine, nez si to vziat so sebou do hrobu.. Aj psycholog by povedal, ze nevera sa nepriznava...a vlastne-co ty vies-mozno ta podvadzal aj on a ste jedna-jedna.

RNG

Partner nemusi vediet vsetky detaily zo zivota, hlavne take, ktore nie su do buducnosti podstatne.
Niektore veci by ho zbytocne zrali, hlavne ked ma nachylnost k ziarleniu alebo privelku fantaziu.
Takze pre psychiku je lepsie na niektore veci jednoducho zabudnut a odpisat si ich aj z vlastnej pamati