hrcka v posve

555

ahojte cela by som sa opytat objavila sa mi hrcka...ae nie v posve ae na posve uplnne hore...ked po nej prejdem na par sekund zmizne a znova sa objaviii..mam s trach ist s tym ku gynekologovi....neviete mi poradit???nemam vlastny mail tak ak by ste boli taky dobry odoslite mi info na Punk.4-ewer@azet.sk Bola by som velmi rada keby ste mi poradili ci mam ist ku gynekologovi a o co sa priblizne jednaa dakujem ....

aluska

lila to je krcok maternice!!!!!!!!!!preco si nedate povedat?kazdu zenu to obcas pri sexe boli...ked ti chlap priraza presne na krcok..boze..a nechapem co si tam stkate prsty..akurat si tam zanesiete nejaku infekciu..truby

lila21

ahoj aluska , bola si uz u toho lekara ? nedavno som zistila ze mam presne taku istu hrcku ako pises ty a o par dni idem lekarovi len mam velky strach ci to nie je nieco vazne . prosim napis co ti povedal na to doktor dakujem :)

aluska

nie je vo vnutri posvy ale v dierke, kam sa vsuva penis?a tebe ho tvoj chlap kde stkra preboha?
a chod k doktorovi!jak my mame vediet jaku hrcku mas...?ocividne ty ani nepoznas stavbu ludskeho tela

Miruska:)

dobry den nahmatala som si hrcku nje je vo vnutry posvy Ale je torska nizsie od dierky do ktorej sa vsuva penis!...nje je velmi bolestiva alee svrbi...Neviete mi prosim poradit co to ?? prosim potreebujem rychlu odpovedat!!

kaktuska

mmm tak to bude predsa skor nejaka hrcka krcok mozes nahmatat prstom a citis ze to je stiahnuty otvor do maternice je to na dotyk trochu ine nez hrcka

kaktuska

no tak to vobec nie je ok aj ak to je iba ten krcok nemalo by ta to boliet a uz vobec nie pri sexe uvidis snad to bude iba zapal krcka