Tehotna pocas menstruacie??

Príspevok v téme: Tehotna pocas menstruacie??
bonita73

Caute, mam podozrenie, ze som otehotnela pocas menstruacie. Sice som citala na nete, ze je to ojedinele ale nie nemozne aj tak chcem vediet nejake tie ohlasy na tuto temu. Menzes mi eska 19dni a zajtra rano si teda spravi test, nech nestresujem. Vzdy som si ale myslela, ze spermie maju v krvi, tak ako aj vo vode velmi zlu orientaciu a vyplavene vajicko uz nemoze byt predsa oplodnene. Riadila som sa tym velakrat a neotehotnela som. No zrejme je priroda obcas silnejsia :P

bonita73

Takze test mi dnes rano vysiel negat., skoda lebo som sa uz aj celkom zacala tesit na to male. No budem si musiet este pockat taky rocik. Stale ale nechapem to 20 dnove meskanie, dufam ze je to vazne len z toho tepla a nic vazne.

sasa.b

no jasneee ze je to zmenou prostredia + teplo + stresy. :-) ty si ma zase potesila ze by si si babo nechala :-) mat babo je urcite ta najkrajsia vec na svete.

bonita73

Sasa.b, si mi vycarila usmev na tvari :P som sice v zahranici, pri mori a mame tu aj 45C ale citim sa obcas tak zvlastne, ze vazne neviem ci je to tou zmenou prostredia, stresom alebo mam pseudotehotenstvo. Rano po teste budem trochu mudrejsia ale s priatelom by sme este radi taky rocik pockali, no ak sa stane, tak male si necham :P

sasa.b

podla mna ti to meska z toho hnusneho tepla. aj mne meska :( a moze ti to meskat aj preto lebo tak stresujes. je velmi mala pravdepodobnost ze si tehotna