steward/letuška

dobra vila

C2 je najvyssia znalost, takou pochybujem, ze hocikto hovori, kto nie je rodeny brit ci american-a vlastne ani to nie je zarukou ich slovnej zasoby, takze drtiva vacsina ich samotnych by tu C2 ani nedala... C1 je vynikajuca uroven hovorovej a pisanej anglictiny, kde by nemali byt ziadne problemy v konverzacia, takze ak hovoris tak, to je vynikaju znalost jazyka (C2 je uz pomaly pre Shakespeara). Ale skatulkovat sa podla par certifikatov sa neda...ak vies komunikovat, rozumies pokyny, vies vysvetlis pripadne problemy a vysvetlit riesenie, staci to...ale zas nie je jedno, kam sa hlasis...lepsia spolocnost=vyssie poziadavky.

dada1997

našla som na internete že v Košiciach je nejaka škola kde sa môžeš prihlásiť na odbor steward/letuška prikladám aj tú dotyčnú stránku...www.svsmi.sk

bibba

ryanair je nic. klamu s platmi. sak sa spytaj nejakych dievcat co tam robili. slubia plat 1400€ a pritom dostali niekedy 800-900... a vseliake ine nevyhody. ked uz, tak do arabskych krajin, tam mas okolo 2500 USD, no ale tam je zas tazke sa dostat :)))) okrem toho v Ryanair si musis zaplatit aj skolenie aj uniformu -ktoru, ked od nich odides musis vratit :DDD

vyserte sa na ryanair

M.A.S.L.A.K

Ahoj,mam 14 chcem si vybrať školu cestovný ruch od nej sa dá vyučiť za stewarda sa mi zdá , mam veľký sen sa stať stewardom pre spoločnosť RAYNAR dočítal som sa že majú čistý plat cca 1300E,- . Anglicky viem pomerne dobre zatiaľ som na základnej škole a angličtinu sa povinne učím 4 roky , postavu mam priemernú výšku mam cca 165cm a chcem sa spýtať hlavne ako je to na tom kurze a koľko stojí.A čo sa tam všetko robí.Dočítal som sa aj že ten kurz teraz je v Nemecku a a či sa po celý kurz hovorí len Anglickým jazykom .Nie som ešte na isto rozhodnutý či si vyberiem prácu stewarda , dosť sa mi to páči tak by som Vás poprosil o odpoveď . Ďakujem dopredu.

maria.m

Ahojte ja som citala,ze poziadavky su vek od 18-35rokov vyska od 158,vyborna znalost anglickeho jazyky a ukoncenie skoly s maturitou som druhacka na hotelovej akademii,a hned ked skoncim skolu by som si chcela spravit ten kurz a pracovat ako letuska,Myslite,ze mam na to vhodne predpoklady?comu sa mam teraz vyvrovat,aby nenastali komplikacie,ze ma neprimu?Moze to byt aj fajcenie??