bojim sa zaspat

Príspevok v téme: bojim sa zaspat
ShaulaThalit

spim velmi malo, kolkokrat som do noci hore, niekedy zaspim az okolo tretej a mam nocne mory, velmi zle, budim sa spotena aj niekolkokrat za noc, alebo citim ze niekto je v mojej izbe a pozera sa na mna, alebo sa ma dotyka... bojim sa tmy, pocujem aj zvuky...
mam problemy s depresiami odmalicka v podstate, aj sa liecim, ale neverim psychiatrom.
mam pocit ze som v tomto svete uplne sama, citim sa tak, aj ked mam okolo seba ludi nejakych... neviem co sa to deje, ale nevladzem takto zit

J111

Ty mas s velkou pravdepodobnostou porobene. Porobila ti nejaka "dobra" dusa pravdepodobne zo zavisti a ty sa teraz trapis. Zmier sa najprv s tym, ze ludia su svine a potom s tym, ze si mas dat odrobit a budes mat po problemoch s velkou pravdepodobnostou.
Ak na to neveris, tvoj problem, neskusis, nepomoze, ale mohlo by, potom ked nie alternativna medicina, tak potom jedine uz len ta klasicka a tu rada nemas, takze mi vychadza, ze ti asi nepomoze nikto.
A je mi suma fuk, kto si co o tom mysli alebo nemysli. Ja som presiel niecim podobnym a teraz na tieto veci nieze verim, ale viem, ze jestvuju.

1angelina23

Moja spoluziacka brala lieky na spanie v 1. rocniku na strednej, a pomholi jej a dokonca neostala na nich ani zavisla :-), prestala ich brat po pol roku a uz problemy so spankom nemala, ale ved to je kazdeho osobna vec :-)

DzanaFX

Nedávaj si predpisovať nič, všetko je v Tebe a tvojom myyslení, nespoliehaj sa nikdy na lieky...Budeš na nich zbytočne závislá...

zuzinka 20

treba brat lieciky, ono sa ti to ukludni,tak zmen psychiatra...
a este je fajn ako tu bola jedna rada pisana sa pomodlit, modlitba je silna, pomaha ukludnit,a vies ze Boh ta vypocuje,On sa o nas postara:)tak pomodlim sa za Teba nech nemas taketo problemy, lebo to je fakt neprijemne..

J111

Psychiatri na to neveria. To je cely problem. Nieco je depresia, nieco je uzkost, pan Boh z toho nevyjde a liekov do aleluja.

J111

Len taka poznamka z vlastnej skusenosti, pravdepodobne mate porobene, niekto Vas preklial, skuste sa dat do poriadku aj z tohto hladiska. Skuste pohladat v googli odrobenie. Drzim Vam palce. Pisem preto, aby som Vam nejako pomohol. Ale nocne mory su priznakom kliatby alebo porobenia, ako chcete.