Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena

Príspevok v téme: Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena
necitim sex

Dobry den, mam 21 rokov, sexualne zijem od 17. som vzrusena cca 3x v tyzdni ale dosahujem orgazmus jedine ak ma partner tam dole draydi yvonku rukou a penis NIE je vo mne. Uz som zufala z toho, ze sex a samotny pohyb penisu vo vagine ma nijako ani minimalne nedrazdi, a to som tam dole dost uzka. skusali sme teda zapojit to drazdenie rukou ku sexu, aj ine praktiky, vyskusali sme vsetky polohy z Kamnasutry, no vysledok ziaden---zacalo ma vsetko bavit az ked zo mna vytiahol penis. Proste sa citim akoby mi bol jeho penis uplne nanic, a to nie je maly.

Mam 20 rokov a uz 2heho sexualneho partnera, no rovnako ako pri prvom ziadne drazdenie vaginy pri sexe necitim a uz som z toho seriozne smutna, lebo vzdy som len hrala divadielko ked som si to xela uzit som si uzila jedine predohru a cely sex mi vobec nic nepriniesol, ani keby sme neviem co zapojili do toho. Proste akonahle mam penis v sebe, moje vzrusenie dokonca klesa, ale je zaujimave, ze stale som vlhka. a ze stale ma nepresla chut, potom mi partner snad ani neuveri ze z toho cely cas fakt nic nemam:/ no proste akonahle je vo mne dnu penis necitim ziadnu rozkos, pritom mi na penise samotnom vobec nic neprekaza, a nahe muzske telo je pekne.

Prosim Vas, ako je mozne, ze ked som zdrava aj telom aj dusou mam tento divny problem? ziaden pozitok zo sexu aj napriek tomu ze som casto vzrusena? preco ten penis ako keby necitim? hoci nie je maly? ako dosiahnut aspon pocitenie drazdenia? A je mozne ze mam skratka necitlivu vaginu? Dakujem za vase rady. A ak je pravda taka kruta ze s mojou vaginou ma penis drazdit niky nebude, kludne mi to napiste, potrebujem vediet pravdu. Dakujem krasne a prajem Vam pekne leto:)

necitim sex

myslite si, ze raz najdem toho praveho a budem mat vyrovnany vztah aj ked mam taky problem? ze sa raz bduem vydavat?

necitim sex

@co robit: mne nepomohlo "vymenit" partnera (slovo vymenit znie prilis surovo, rozisla som sa aj kvoli iynm problemom), mala som 3 dlhodobe vztahy, dotycny ma urpimne milovali a ja ich tiez a vobec mi nepomohlo nic:/

to nutkanei na mocenie mam hlavne ked stojim a partner vchadza zozadu (zozadu myslim ori klasickom sexe, na anal sa vobec necitim a nastatsie to nechceli ani oni), preto sa tejto polohe vyhybam :(

nie je to fer!!! :,((((( momentalne som single a je to mizerna utecxha ale apson "nemusikm pri nikom cakat kedy konecne sex rpestane" a to mam tajy negativny postoj pretoze aj ked bol psotoj pozitivny a FAKT SOM SA SNAZILA, NIE SOM LENIVE POLENO KYLAVE ALE FAKT SOM MAKALA A SNAZILA SA NEMYSLIET AN ROGAZMUS AJ TAK NIC NEPOMOHLO!!!:(
som zn toho FRUSTROVANA - to aj v buducom vztahu tkory bduem mat (dufam ze uz len jeden a vydrzi to ako laska na vecne veky, ale clovek nikdy nevie...)

nemam sa komu zverit, rped priastwlmi je to trapne len by ma lutovali a Dr. mi povedala na gynde ze "zeny intelektualky to maju tazke"...hmm... asi sa ku nej vratim a problem rozoebriem komplexnejsie lebo taks a to vazne neda ton je na slucku an krk :( ...a voies si ropedstavit manzelstvo? ekd manzel bude byvat so mnuo pod 1 strechou a chciet acsto sex tak co urobim? rpetvarka nepomaha a navyse by ho mohla urazit...uz teraz sa bojim som z toho vydesena :,(

čorobiť

necitim sex Ahoj. Tak stále nič? ja mám 22, ten istý problém. Chodím s priateľom 3 roky. A mávam strašné chute na sex, aj viackrát do týždňa, vzrušuje ma. A keď dôjde priamo ku sexu nerobí mi to nič ako tebe. Zozačiatku je to príjemné prvých 10 sekúnd. Potom necítim nič, a dokonca keď sa chudák snaží dlho, keď môj orgazmus stále neprichádza, mi to dokonca vadí a chcem aby to skončilo, lebo ako by som to povedala, mám ako keby pocit na močenie, tlačí mi to na mechúr a je to hrozne nepríjemné. Už si myslel že to asi bude prichádzať orgazmus ked ho od seba odtláčam ale to pochybujem lebo sú to nepríjemné pocity. Tiež neviem čo to sakra so mnou je, neviem aké majú ostatné ženy pocity pri sexe, ale keď dosahujú orgazmy tak zrejme to majú úplne inak.
Niektorí radia vo fórach vymeniť partnera, tak toto si teda nemyslím. A ako aj ty píšeš to ti nepomohlo že! Stále to isté?

otazka127801

existuju lieky, ktore by mi mohli pomoct zvysit rpekrvenie vo vnutri vaginy a tym ulahcit dosiahnutie vaginalneho orgazmu?

necitim sex

dik za radu, ale jasne, ze som to skusala na stole aj vs toji aj kadejako, ale aj tak nepomohlo :/ skusala som rozne polohy fakt

mamyna

ahoj ja penis tak isto necitim ale to mam len ked sa milujeme v postely alebo ked ja na nom som ale ked sa milujeme na stole juuj tak to je nadhera skus to ak si to este neskusala

AdamKrt

Vacsinou tam vidno davat ruku, ale vacsinou je to zenska ruka :) Tiez mam problem vopchat ju tam celu. Len tak maximalne do polky dlane. Asi to bude zavisiet nielen od sirky, ale aj od dlzky vaginy. Tak ako maju niektori muzi extra velke penisy, budu mat zeny extra dlhu vaginu...

cajik

no ked to je mozne vo filmoch tak je to mozne asi aj naozaj. inak to by aj mna zaujimalo. ale oni ju asi maju nejak roztiahnutu. bud to trenuju alebo bohvie preco ju maju taku veeeeelkuu