Serlift - skusenosti

Renahut.

ja beriem už vyše 2roky serlift a do nedavna mi bolo uplne dobre,až toto leto mi ako keby prestaly ucinkovat a vratily sa mi znova tie depresie tak mi lekar zvisil davku na 100mg.a berem to asi tak mesiac a možem vam povedat že ešte to neni ono chvilkamy to namna dojdu tie neprijemne pocity.som važne stoho zufala bojim sa že mi to už nezabere ako ma a inich liekov sa bojim tich nežaducich ucinkov.a stale si neviem vysvetlit ako je možne že sa mi to vratilo.

pokl

užívam ich pár týždňov, no zatiaľ žiaden markantný prínos som nepostrehol. ako však niekto už predtým písal, libido potlačili poriadne.

psyco

Ahojte... bral jsem Serlift asi rok a pul (panicka anxieta) a uz asi 4 roky po depresich ani pamatky :) skoda ze to zacne regulerne ucinkovat az tak po pul roce... nicmene kdyz se ataky vraci, tak je otazkou dvou minut (a mysleni na pozitivni veci) a je to ok... jinak po me kure se uz atak nikdy nevratil... musim zaklepat :).. tak at se Vam dari...

Neo Ned

Takže aj takto môže byť, ako to tu čítam...
No ešte som tento liek neužíval a chystám sa a taktiež to bude moje prvé AD a dúfam, že snáď aj posledné..., ale neviem neviem, bo mi ho po rozhovore predpísal praktický lekár, aj to s ledabolo širokou diagnózou depresie, že to vyanalyzoval po rozhovore so mnou... a ako tak nato pozerám, tak dávkovať to budem tiež svojpomocne podľa letáka. Takže pokusný králik!

Angelina432

Ja som si dnes ráno dala prvý Serlift 50mg a asi po hodinke a pol mi prišlo zle.. Pálil ma žalúdok, tiež som mala pocit, akoby mi bolo na vracanie, krútila sa mi hlava a celá som sa triasla.. Neviem, či je to zo serliftu, ale z čoho iného, keď to prišlo tak zrazu? Iné lieky (okrem liekov na alergiu a antikoncepcie) neberiem. Nič som ani nejedla, čo by mi nesadlo..čiže myslíte, že to je z lieku? Normálne sa bojím si ho ráno znovu dať.. či mám vyskúšať, či to bolo z toho a bude mi lepšie (alebo horšie), neviem!? Poradíte mi? Máte aj iní takúto skúsenosť? Ďakujem!

ajka2921

ja som brala serlift rok a teraz som uz vysadila.Mne velmi pomahal citila som sa fajn.Ale teraz ked som prestala brat tak sa citim hrozne neviem sa sustredit mam pocit ze sa mi toci cely svet...mal niekto podobne pocity?neviem co mam robit co ho mam zase zacat brat alebo to mam nejako vydrzat?

Lilka86

ja som mala zo serliftu strasne hnacky, brala som asi 3dni a lekar mi kazal prestat... teraz beriem ARKETIS a som uuuplne v pohode :) ale podla mna zalezi ake mas presne stavy a tak... lebo aj AD sa delia do roznych skupin...

sisa9

ahoj,
ja som brala serlift asi 3 roky, 100 mg raz denne, musim povedat ze mi pomohol v tažkych časoch, dva a pol roka neberiem nič, nevyvolava absolutne žiadny navyk..ale neoplati sa nan spoliehat, doležita je praca na sebe a psychoterapia, ale inak ho doporučujem, aha..zabija libido teda prechodne, aspon u mna
sisa