gynekolog

Príspevok v téme: gynekolog
notka

Pred asi 3-4 tyzdnami som bola u gynekologa na prehliadku. Povedala som mu vsetko co ma trapi ohladom tychto zenskych veci, napr ze mam tazkosti pri sexe, lebo mi strasne trva kym zvlhnem, pricom to trva len par mesiacov, aj ked chut mam. Tiez som mu spominala ze uz ma niekolko mesiacov dva tydzdne pred menst. bolia prsia, mam ich ako keby naliate, a ked pride menstruacia tak tie cca dva tyzdne zrazu boliet prestanu. Pytala som sa ci to nemoze byt nejak spojene s HAK co beriem, ze mi uz nemusi vyhovovat, no on ma vysmial. potom ma vysetril, ale urobil mi vyter na chlamydie a take veci. No to som mu vravela ze som poslala uz skor priatela k urologovi ci aj on nieco nema, kym som este nemala cas ist ku gyn, a on naozaj nic nemal. no gynekolog vzal ten vyter, ale povedal mi ze vytok mam normalny, ze jemu sa to nezda na ziadnu mykozu ani nic ine. ani ja nemam nijake take problemy. napriek tomu mi predpisal candibene do posvy, aj krem, a este nejaku tabletku. ked som volala o 10 dni kvoli vysledku, tak mi povedali, ze vysledky su negativne. chvalabohu som medzitym mala menst. takze som candibene nemohla brat, a ked vysiel vysledok negativny, tak som sa rozhodla ze to ani brat nebudem, kedze nijak zle sa ani necitim. no mam ist na kontrolu o niekolko dni. co ma ale na tom zarazilo, ze mi neurobil cytologiu, ani pre istotu nejake hormonalne testy, a ani mi neprehmatal prsniky...mne nejako vzdy az po odchode z ambulancie dojde, ze este nieco som chcela, tak ale uz bolo neskoro. ale ked pojdem na kontrolu, tak sa ho to spytam, preco ma nevysetril tak ako mal..myslim aj tak ze musim zmenit gynekologa. ospravedlnujem sa za siahodlhy prispevok, len som sa chcela vykecat, lebo ma to doteraz stve :) a teda mozno sa aj niekto vyjadri

janka392

rew - mna gynekolog bez problemov vysetril aj pocas menstruacie. Nebolo mi to dvakrat prijemne, ale mala som problem, tak som to v tej chvili velmi neriesila

macka26

ked to nie je neprijemne tebe, tak tam kludne chod. doktor je urcite zvyknuty.. napriklad dana sa zavadza pocas menstruacie, tak mu urcite nebude vadit ze trochu krvacas

rew

ahojte. mozno blba otazka.. ale predsa :) mozem ist na gyndu ked mam krvavy vytok? Ani zdaleka to nie je menstruacia, ale aj tak mi to pride blbe. Posuvala som termin menstruacie koli dovolenke a zhodou okolnosti aj koli zabudnutej tabletke :) a dopadlo to tak ze uz tyzden mam spinenie. Uz dlhsie som objednana na preventivnu, mam tam ist zajtra, takze aj zrusit to je uz neskoro.. :-/ a nechce sa mi cakat dalsie dva mesiace.. tak neviem ci sa tam mam trepat alebo len rovno zavolat a preobjednat sa..