Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to

Príspevok v téme: Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to
janka91j18

Ahojte Ľudia
Chalani aj Baby !!!
Mám Otázku/Otázky .........................

Mám 18rokov A vadí mi skôr uraz keď mi začnú Tikať,fakt nemyslím rovesníci alebo niekto taký starý ako ja ale taký v obchode.u doktora,proste von!!!
Keď som mala 15rokov každý my Vykal a teraz mi Tikajú ako malé deco...napr..že:Čo chceš dievčatko,aleboČo by si chcela moja,v bloku si zdravíme..ja Dobrý Deň a ony AHOJ jak decko...fuuj..alebo u Doktorky ,som bola u krčnej a tiež tikala...jak decko.
Som si už povedala keď mi začnú tikať tak ja im odpoviem ale tiež tikaním...

Alebo taka baba(50r) v obchode si kupovala vložky a ne vedela aké ma kupiť,popýtala ma poradu..ale jak deco...Hej Ty nevieš,.....tak ma to naštve

Otázka na Vás aké máte s týmto skusenosti Vy??? Urazíte sa zato ked vám tikaju???

Alebo od ktorého veku vam už netikali ale len vykali...

Ďa

alzbee

Ja mam 20 rokov a citim sa staro, ked mi niekto vyka...aj priatelova stara mama mi stale vyka a darmo jej vravim, nech mi tyka. Ja sama sa citim mlado a mnohi mi 20 netipuju, lebo sa vobec ani nemalujem,cize ich to mozno mätie :)) ale mne to lichoti, ked vyzeram mlado:)) samozrejme od profakov na vyske to je normalne, ze nam vykaju, ale takto v beznom zivote to vobec nevyzadujem..a tiez sa priklanam k tomu, ze ked chces, aby ti vykali, tak ich staci o to slusne poprosit a nie im napriek zacat tiez tykat. Tak si respekt neziskas..

millli

Ja mam 24 a uraza ma, ked my vykaju. Co mam s tym robit? Ale teraz vazne. Citim sa staro, ked mi niekto zacne vykat. Minule isiel asi rocny chlapcek v kociku s mamou a ukazal na mna, aha, teta a ja som citila strasne staro. V praci mam kolegyne, co maju okolo 40 a na zaciatku som sa ich opytala, ci im mam tykat alebo vykat. Odpoved bola, ze vsetkym tykat, lebo potom sa citia ovela mladsie. Ja mam aj trochu problemy, ked mi niekto vyka. Napriklad ked som s kamaratkami, nevie, ci dotycny hovori iba na mna alebo na vsetky? Viem vsak, ze niektori ludia chcu iba, aby sa im vykalo, pripadaju si potom dolezitejsi.

solange

milé dievčatko! Buď rado, kým ti nezačnú hovoriť : "dobrý deň teta". Ak to budeš prvý raz počuť...to bude šok! Buď rada kým ti tykajú a radšej sa zaoberaj užitočnejšími vecami. Veľa šťastia!

karima

tiež budem mať 30 a vadí mi skôr vykanie:D
slečna Janka nemôžete chcieť zmeniť pohľad ľudí na Vás,pokiaľ sa nezmeníte Vy .....dobré,nie?:D