MENIM SVOJU POVAHU VO SVOJ PROSPECH JE TO OK ?

Príspevok v téme: MENIM SVOJU POVAHU VO SVOJ PROSPECH JE TO OK ?
blondinecka_

tak ahoj, no kazdy kto ma pozna od malicka vie ze som sa vzdy velmi hanbila, a nevedela si ani v stanku nieco vypitat bez mami ale teraz som starsia mam 17. neviem co sa vo mne zmenilo ked nieco chcem dosiahnut jednoducho zmenim tu hanblivku na totalnu dracicu. neviem kde som sa naucila hadzat vsetky tie pozy a pohlady ale akonahle s tym zacnem vsetko a vsetci co chcem mi pada rovno do ruk. a aj co sa chalanov tyka nedokazala by som ich zbalit bez toho aby som sa spravala ako niaka roztlieskavacka z trapnej americkej komedie. keby som bola, hanbliva tak ako medzi rodinou alebo susedmi asi by som nic nedosiahla. neviem ci niekto pochopi co ma trapi, ale ja uz neviem mne sa jednoducho dari iba ked prepnem na to moje sexi ja a to hanblive neham doma. som normalna ? par ludi mi povedalo ze som taka mrcha ziadostiva co ked nieco chce sa neobzera po ostatnych. tak co robi to aj niektora z vas ???

AdamKrt

Niekomu sa mrchy hnusia :) Alebo takyto typ zien moze potom pocitat iba s povrchnym zaujmom protistrany.

Inak, pozor, aby to nebola schizofrenia :)

blondinecka_

dakujem za nazory :)

nie mojim kamaroatom to nevadi pretoze oni ma poznaju ako mrchu - v dobrom...

mne len vadi ze ak som sama sebou milucka poslusnucka, tak mi vobec nic nevychadza.

ale ked zacnem byt uvolnena, sexi, smejuca sa, staci mi jeden pohlad na niekoho a je moj. alebo sa rozne veci lahsie tak vybavuju.

takze ma v podstate nikto nepozna taku aka v skutocnosti som.

Thierry

Dobre to chápem? Bola si hanblivka, no naučila si sa zahrať aj odviazanú babu a to vadí tvojim kamarátom? Ako sa cítiš lepšie? Ako utiahnutá, alebo ako "dračica"?

sway

Ved prave,ak si v povahe citliva,moze ta tato poza dost zranit a padnes na hubu.Inak tiez patrim medzi tie ,co idu cez mrtvoly,ale na pretvarku kaslem a vysledok?Vediem osamely zivot..

ploche_brusko

ja si tiez vzdy idem za svojim, bezohladu na na ostatnych.... neviem ci je to plus alebo minus, ale myslim ze ked clovek chce mat slusny zivot, tak treba mysliet na seba, a na to ako dokazat toho v zivote co najviac. v skole - ucis sa pre seba, aby si ty bola mudra nie spoluziaci, taktiez v robote pracujes aby ty si mala uspech, a nepracujes pre kolegov, a podla mna sa toho treba drzat. samozrejme su urcite hranice, kedy sa mozno treba aj pozriet na kamosku, tej by som nohy nikdy nepodrazila, i ked tiez bijeme kazda za seba, ale napr. taky ludia, o ktorych viem ze o rok dva sa uz nebudeme poznat, nebudeme sa uz vidiet.....ale musim aj upozornit na to ze na to vsetko idem slusne, teda ziadne ohovaracky, ani vymysleniny ani nic podobne....ale je to normalne ze na seba myslis, a ze chces mat dokonaly zivot, so vsetkym co ty chces....predsa len je to TVOJ zivot, tak preco by si nemala zit pre seba, ale pre inych?