plodne a neplodne dni

Monday

Nika, no povedala by som, ze toto je otazka skor na gynekologa. Urcite nejakeho mas.
Inak, kazda zena je ina. Moze sa ti podarit otehotniet aj v neplodne dni....Mozes sa roky strachovat, ze otehotnies. uz ked babo konecne budes chciet, mozes zistit, ze otehotnenie nieje tak lahke v tvojom pripade a mozes skusat aj par rokov. Poznam take pripady....

renusi

ja viem,ze na plodné a neplodne dni sa nedaá spoliehat.treba pouzit aj inu antkoncepcnu metodu.
menzes neznamená,ze zena nemoze otehotniet.stava sa,ze otehotnela zena pocas menzesu.digital,nepotesila som ta:((

Cha-cha

Myslíš, že gól micka2? Spýtaj sa odborníka na uvedenú situáciu, ten by si nebol až taký istý. Ja som si to nevymyslela. Tak veľa šťastia :-)

micka2

áno, môže sa to stať, ale je to veľmi, veľmi, veľmi nepravdepodobné. To by bol proste gól, keby otehotnela počas menš. To by som brala ako znamenie :-) nie, nemusíš sa báť

Cha-cha

Digital, áno, niekedy sa stane, že môže mať žena ovuláciu aj počas menštruácie. Takže "oukydouky" vyvádzam Ťa z omylu.

oukydouky

digital: co myslis, preco ma zena menzes?:) pretoze vajicko neostalo oplodnene, neuhniezdilo sa v maternici, ktora bola pripravena na rast babatka, a preto zena zacne krvacat, lebo sa stielka maternice zacne odlupovat...z toho vyplyva, ze NIE, nema plodne dni pocas menzesu. Priroda vedela, preco to tak zariadila, ze sa parik o deti nepokusa cez menzes:)) ALE-existuju aj vynimocne pripady, kedy zena otehotnela aj pocas menezsu...ale pokym si do nej nedal plnu davku semena, tak sa nemate coho bat...

digital

cavte chcel by som sa opytat ze ci je zena plodna pocas menstruacie... bo akosi sme sa nevedeli ovladat..... dakujem :-)

micka2

Nika, aj ja mám dlhší cyklus - 30 aj 32 dní. Ale to beriem ako že mám pravidelnú menš.Len mám dlhší cyklus a to je normálne. Ono my to už máme vyskúšané, že v tie dni sa nič nestalo, takže to tak funguje. Ale je v tom risk :-) Myslím, že ak si zistíš kedy máš ovuláciu tak nie je problém. Skúste pupalkový olej na tie hormonálne výkyvy.