Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasová kozmetika Kallos

metroska

Dobry chcem sa podelit o skusenost objednala som si znacku kallos po odporucani kamosky z internet.stranky kallos.sk a urobila som zle vyrobky po zaruke ucinok ziadny....to znamena vyrobky nepoznam mozu byt fajn ale je dolezite od koho a kde objednat takze zo stranky KALLOS.SK neobjednavajte!!!!!

Kaderníčka Z

Kallos je profesionálna vlasová kozmetika s vynikajúcim pomerom cena-kvalita, veľké balenia, skvelé ceny, neustále novinky, ja s ňou pracujem okrem iných značiek aj v našom kaderníctve a klientky si nevedia vynachváliť.

silta

Ahoj. Ja mám ráda všeobecně kosmetiku Dove a vyhovuje mi i jejich vlasová kosmetika. Třeba řada s vyživujícím olejem, kde je i super vlasová maska. To jsem zkoušela nedávno a vlasy byly krásně leské a nadýchané. www.facebook.com

ena4544

Ja mám rada značku kallos
som spokojná všetko za lacný peniaz až smiešný určite si tam niečo každy najde

nikuska55

Ja objednávam uz roky kallos do kadernictva a vyhovuje mi ci uz styling, masky, sampony, farby...som s vyrobkami spokojna dokonca aj nova rada od nich LAB 35 je paradna.Ale kazdemu samozrejme cosi ine pasuje na vlasy.Objednavam cez zu-na.eu som snimi spokojna vyborna komunikacia a rychle dodanie.

Mimma

AHOJ NIKUšKA
JA MáM TIEž KUčERAVE VLASY HUSTé A POUžíVAM MASKU , SERICAL KERATíN OBJEDNAVAM SI JU Z KALLOSU.sk ZA 3,5E 1000ML
A SOM SPOKOJNA

nikuska22

Ahojte kočky, už istý čas rozmýšľam nad kallos výrobkami, tak hľadám nejaké recenzie, snáď mi tu niektoré poradíte a odporučíte. Mám bohaté kučeravé vlasy, len sú strašne poškodené, suché, končeky rozštiepené a bez lesku. Rozmýšľala som nad kreatínovým šampónom a maskou, ale bojím sa, že by mi to vlasy vyrovnávalo. Čo by ste mi odporučili? latte, placentu, alebo silk?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasová kozmetika Kallos - Fórum - ZDRAVIE.sk