EUBA alebo UK

jankaaaaa :)

hmm tak profaci neviem, niektorí mozno su spolocni...ale to tazko povedat, kedze niektori profaci su z inej fakulty...ale ja som nemala z väcsiny pocit zeby boli nejak namysleni, alebo ti davali pocitit ze oni su nieco viac...ja nemam vycitky voci väcsine profakov...jedna vynimka za semester sa sice stale najde :DDD ale zbytocne sa nad nimi rozculovat...na prijimackach aj mne prisli vsetci taki prisni, ale to bol len pocit...predsa nejaky respekt si vybudovat musia.

študentka

jankaaaa myslim ze profaci su tam asi spolocni na niektore predmety tak nevies aki su? ci vsetko dôleziti pani? lebo stacilo mi ked som bola len na prijimackach

jankaaaa :)

externistka - hmm o tom neviem nic, nepoznam nikoho kto by bol na tom odbore. viem len to ze cisti uctovnici sa namakali tento rok podstatne viac ako my MRITaci...ako je to s uctom a HI to neviem...

jankaaaaa :)

mireckav - no od koho si počula, že MRIT je ťažký, tak ten sa trocha mýlil....vlastne mám pocit, že troška dosť :DD teraz idem do druhého a mám pocit, že som mala rok prázdniny...tie tri týždne čo som sa počas skúškového učila veľmi neublížili :))) je to v pohode odbor, aj keď mám pocit, že na škole nás MRITákov majú za flákačov...

externistka

kika9 si na fhi ja idem od septembra ale na odbor účtovnictvo a hospodárska informatika neviem o tomto studiu nieco? popripade tiez nejakych ludi co by mi tiez predali knihy?ale ja idem externe.budem rada ak mi odpises:-)

mireckav

tak som sa teda rozhodla, ze pojdem na MRIT, myslim ze to bude pre mna lepsie. Kika9 urcite ti este napisem, ked budem potrebovat poradit. dakujem

kika9

ahoj, ja som teraz skončila 1.ročnik na fakulte hospodarskej informatiky na obore MRIT.. myslim že je to dobry obor.. ked sa trocha posnažiš určite ho zvladneš, ja som sa učila len cez skúškové cez semester som to flákala a a vidis to :) som v druhaku od septembra :))) a inak ak by si mala zaujem o nejake knihy do 1.ročnika mam ich na predaj, napiš mi na mail:1kissforme1@azet.sk a určite sa dohodneme.. ak by si mala aj ine otazky o študiu rada zodpoviem

tinulik24

mireckav titul to bude ten istý a dnes nikto nepozerá na to či si bola na ťažšom odbore, hlavne aby si bola šikovná a aby si to čo robíš robila dobre. Takže jednoznačne radím UK, darmo si to budeš sťažovať ak pôjdeš na EUBU - ja tam chodím a už som to olutovala x krát. Držím palce:)