Mám vidiny...

Príspevok v téme: Mám vidiny...
antigona

V poslednej dobe som zažila obrovské psychické preťaženie na môj vek(16). Večer keď zaspávam počujem zvuky, akoby z rádia, naozaj som všetko preskúmala z nikade to nejde, bojím sa že je to v mojej hlave, je to v určityýh intervaloch, prestane a potom sa to zas spustí. Myslíte že možem mať halucinácie?:( Lebo ja si neviem rady

JaneTristo18

Ja som minule videla akéhosi... tvora, alebo ako ho nazvať pri mojej posteli. Chvíľu na mňa hľadel a potom, keď viidel, že sa pozerám, sklonil hlavu a začal pomaly miznúť. A bol fuč.
Ale nemala som vôbec strach, neviem prečo. Bolo bo zaujímavé.

J111

Aj ja som vidaval demonov, ale lieky ma z toho dostali, momentalne takmer uplne a som skutocne rad. Este stastie, ze som tie lieky nevysadil, lebo by som zil asi pod psa. Ty mas tak obludnu schizofreniu, ze ty si dokonca aj namyslas, ze si zdrava?:D Aj ja si to myslim, ale pravda to nie je. Je to sebaklam.

J111

Moja mila, ty mas schizofreniu, ale tu paranoidnu. Ziadni demoni nejestvuju a ani by ta neobtazovali. Vsak vyhladaj exorcistu:D Aspon sa presvedcis v "silu" modlitby:DDD

J111

Jaj, cize ty si v porovnani so mnou zdrava? Ale ja uz nepocujem ani hlasy, ani nemam ziadne vidiny:D Mala by si zacat brat lieky a nie ich odmietat. A to ti kto povedal, ze si zdrava? Psychiater? To pochybujem. Take stavy sa volaju psychozia alias schizofrenia.

nieeeek

j 111 ty mas schizofreniu a preto ti lieky pomahaju, mozes sa podakovat ze ju mas, mne lieky nepomohli, demoni existuju, ty si ich asi nestretol si chory, no ja nie, skoda radsej by som bola a bola by som rada keby aj lekari verili ale neveria, idem sa zblaznit, tyraju ma, mucia, stale mi ukazuju ze zomrem, neviem ako dlho to vydrzim, som v koncom, minule mi klopal na stenu, potom ze sa mam otravit, a este mnoho mnoho inych desivych strasnych veci. keby bol nejaky liek...hned by som ho zobrala......

mimiky

a ja ked som bola malá videla som dosť podivné veci... neviem či to boli duchvia ale môže byť :D naštastie to už nevidávam lebo by ma šlaktrafilo asi....

J111

Ze lieky nepomozu??? Si ok? Lieky brat musis, lebo inak sa z toho dievca tazko dostanes. Ja som videl takisto jeden cas demonov, bolo to strasne. Beriem invegu a uz ani hlasy nepocujem. Ber si zo mna priklad. Ziadnu samovrazdu nepachaj, tvoja rodina ta ma rada, mysli na nich, nie na seba. U mna taketo stavy trvali cirka pol roka. Nie je to az tak strane, hoci to je individualne, to je samozrejme.
A co? Ty sama sebe odporucas modlit sa ku krvi Kristovej?:D Modlenie ti prd pomoze. Treba ti antipsychotika.

nieeek

ahoj julia, ja mam tiez problemy s duchmi, demonmi, tiez mi ide o zivot. nevladala som to vydrzat, povedala rodicom, oni miesto pomoci ma pichli na psychiatriu, tam mi dali rispen, vobec to nepreslo, este sa to zhorsilo, \"duchovia\"su to demoni, zacali ze zomrem, ze som jeho, dnes som na tom velmi zle, uvazujem uz ukoncit zivot , lenneviem ako, aj lieky by som zobrala ale dnes sa liekmi neotravis, no a skakat z okna sa mi hnusi, je to fakt odpor, ale tito demoni ma uz mucia, su to strasne bolesti vo dne v noci, lekari na to neveria, ja som uz mala podobnu skusenost pred 10 rokmi, teraz mam 1000 krat horsi stav,ovladaju ma, vstupili do tela a mysle, utocia na srdce,-ked ti mozem poradit modli sa k Jezisovi a ku krvi Kristovej.
Ja ti verim a viem ze ti lieky nepomozu, mozno sa to este zhorsi.

Dadushaa

Ahoje. Pred par dňami som sa rozišla s mojim chalanom už tretí krat ... som psychicky zrutena ... deju sa mi cudne veci ... prodte stale ho ctim pri sebe ... dnes som bola v kupelke pocuvala som nassu spolocnu pesnicku ... neviem co to bolo ale uvidela som ho v zrkadle ... nechapem preco ... pocitla som ako ma drzi okolo pasa ... privrela som oci a bolo ako v skutocnosti ale ked som oci otvorila bola som sama v kupelni ... neviem co to znamena... je to zle znamenie ?? moze sa jemu nieco stat ?? mam ho stale rada bojim sa poradte mi prosim diky dapadapa@azet.sk