Dokazem to!

Príspevok v téme: Dokazem to!
bara017

Ahojte.. prvykrat si zakladam vlastnu temu. Mam 21 rokov, 169cm a 66kg. Uz rok a pol pravidelne cvicim 5 krat do tyzdna. Zacala som aerobikom, potom posilovanim+plavanie+tanec, pravidelne cvicim na orbitreku a asi pol roka beham von:) Na mojej postave to vidno, je pevna:) ale mam taky problem, ze vela papam, proste mi chuti. Jem sice zdravo ale velke porcie a vela ovocia. Ranajky mam naozaj vydatne az moc mozno niekedy:) Potrebujem sa konecne zatat a zacat menej jest, pretoze chcem sa zmensit trosku. Nechcem stratit svalstvo, len nechcem byt taka hruba. Rozmyslam ze vypustim maso zo stravy, budem jest iba rybu aj to tak raz za dva tyzdne a hlavne sladke(kolace, keksiky). Mate niekto podobny problem, alebo viete nejak poradit ako na to. Dakujem vopred
A inak po piatej nejedavam, mam s tym dobru skusenost.. schudla som z pasa dost odkedy nejem po piatej

bara017

ja byvam na kraji mesta, tiez taka dedinka, my naopak tu mame dobre trasy na behanie:-) tak to vyuzivam..
Ja som zacala tesne pred stuzkovou chodit na aerobik a odvtedy som potom zacala pravidelne cvicit:) cize to uz budu nejake dva roky sa mi zda.. Teraz mam 21 a som na VŠ:) ale nikdy som sa nejak nezameriavala na stravu, ale zistujem ze robi vela..jasne ze aj pohyb ale hlavne ta strava:-) teraz idem skusit taky 30dnovy plan, co mi jedna holka poslala tu:) len mam obavy ci to vydrzim ale musim to skusit kym mam este cas si varit a jest pravidelne kazde dve hodiny:)

zujky

korcule su fajn, presne citim ako tie svaly konktretne pracuju:) len mna zacnu po chvily boliet strasne clenky ( mala som toxoplazmosu a strasne ma boleli klby a svaly po celom tele).
A ty si z dediny ci z mesta. Ja z dediny .. a na beh tu nemam dobre podmienky.. :/ ... ale na dlhu rychlu chodzu to uz hej:-). A inak Bary odkedy chudnes.. odkedy si zo sebou zacala nieco robit?
Ja mam 18 rokov... a zacala som uz ako 16 rocna,ale to som este ani poriadne nic o tom nevedela... a robila som vela chyb... . Tento rok mam stuzkovu:)) tak chcem vyzerat fajn v satoch, niesu totizto moja oblubena stranka .Prave za postavu :),ale uz sa to zlepsuje:-).
Dost sa teraz bojim sk. roku.. predsa matura a vsetky tie stresy na gymply... dufam,ze si budem vahu udrzovat:)

bara017

no ja tiez musim mat hudbu aj pri behani aj pri orbitreku:) potom mi to rychlejsie utecie..
A korcule si neskusala, vraj aj to velmi pekne formuje nohy a zadok?
Ja som najprv vydrzala behat tak 15/20 minut ale teraz je uz ok aj ked si dam 45min a chcem to este potiahnut na hodinku:) Ja som niekedy cvicili alebo behala aj kazdy den ale uz mam odskusane ze lepsie to funguje aj ked si dam nejake dva tri dni bez behania, lebo telo si velmi rychlo zvykne na pravidelny pohyb a potom to uz berie ako samozrejmost:) tazkééé

zujky

Bara: hej..hej si buchnut sem tam aj nejaky ten oddychovy den :)).
Vies,ze ani nenudi... robim to rada... lebo mi to za to (seba) stoji :-),ale hudbu pri tom musim mat :) ...skoda,ze to pri telke nemozem mat.. aj ked asi by som pri tom ramuse vela nepocula:P. Staci sa spravne motivovat .robi to divy.
Ach.. co narobime ked nam chuti:P... ja sa snazim vela pit hlavne cistu vodicku... trosku samu seba oklamat :P.
JA zasa obdivujem kolko vydrzis behat :) mna by po chvilke pichalo v boku .. .

JT

Uffff Zujka fakt hruška, obávam sa, že to neni len v sadle na zadku to by sa dalo schudnúť prípadne odsať, ale ak je to vo väčšej panvovej kosti, tak potom fakt neviem. Ale neboj Zujky už sem neprídem.

bara017

boze mas super pas uzky:) zavidim.. ani tie boky nemas az take hrozne a urcite sa dockas vytuzenych vysledkov ked na sebe tak pracujes:) ja som sa akurat vratila, som bola teda behat 45 minut vkuse, zvyknem este posilovat na bruche ale dnes nejdem dam si pauzu:)
fuuu inak to si dobra hodinu na orbitreku, nenudi ta to???
boze keby som sa vedela cez den tak zatat a nejest velke porcie ako sa viem vecer zatat a nejest vobec:)

zujky

ahojcek:) no ja si teraz cez leto davam do tela nanom:) Vydrzim v pohodke hodinku:-) Ziadne posilovacky nerobim... len orbitrek.. popripade bicykel a dllllhe prechadzky:).
Si na tom super s tymi mierami :))..pozri na mna ja mam prsia nejakych 85 pas 69 a boky 95 ..:-( sakra! Dobra hruska coo? :).
Inak aj teraz idem na orbitrek:-) len dufam,ze budem vediet zaspat:P..vzdy ked cvicim neskor vecer... v noci sa prehadzujem do 1dnej:D

bara017

ahoj zujky:) no vyzera dobre ten orbitrek, ja mam podobny trosku mi pripada mohutnejsi ten moj..kolko denne nanom behas? Asi to aj kombinujes s posilovanim ci sa venujes len kardiu?
Ja chodim teraz radsej behat, lebo orbitrek mi v zime velmi pekne zostihlil a vyformoval nohy, s tymi som spokojna.. len ten páááás neviem si dat rady.. mam miery 95,75,91
proste prsia mi nevadia ale ten pas, fakt len menej jest asi vsak?

zujky

bara: ahoj, no mne sa pokazil orbitrek:-( ale hned som si kupila dalsi... trosku iny a myslim,ze aj narocnejsi :P uf!
img.tradekey.com
A opat makam a musim povedat,ze si mala pravdu... nohy mi nehrbunu... ale tvaruju sa :-).
A ty hlavne nezufaj !!! Ani ja nemam pocit z nejakych vacsich krokov ..ale nezer ovela menej :-) takze urcite to pojde aj ked mm krokmi :-P.

bara017

ja neviem mne sa nejak vobec neznizuje vaha aj ked nejem po piatej.. ani nemam pocit ze by som este nejak chudla, nejak sa to zastavilo:( a to mam teda pohybu az az..