Skúsenosti s HAK Novynette

HoneyCandy

Katika ...ja tiez prechadzam z inej na Novynette ... prechadzam z TRIregolu ... fest sa mi uz zdalo ze ten triregol cim viac uzivam tym je to horsie ... s mojim bruchom ... a teraz beriem dva dni Novynette a zatial este nespinim neviem ekdy sa to prejavi

wawa

elenge, chcela by som este opravit oukydouky - HAK učinkuje až po 7 dnoch uzivania, ak si ju zacala brat v 1. den menstruacie. v letaku sa pise, ze hned od prvej tablety si chranena, lekar ti vsak povie, ze po 7 dnoch.

Kalisa

Elenge- ano ja som to mala take iste... do 3 mesiacov by sa to malo vsetko upravit.. neboj sa :) je to velmi dobra HAK :)

katika-

ahojte kočky. potrebovala by som vedieť...prechádzam z inej antiky na novynette, lebo pri prvej som mala už 10 dní pred menzesom špinenie. A keď ste vy prechádzali z inej na túto opäť ste celý mesiac špinli?

elenge

ešte by som chcela vediet ze ci je v poriadku ked uzivam hak uplne prvy krat normalne od prveho dna menstruacie a od 3 dna už ju poriadne ani nemám len také ako by mi končila ... je to preto lebo si mi organizmus na to zvyka?????

oukydouky

elenge: ked si zacala brat tabletky od prveho dna menzesu, tak si chranena hned od prvej tabletky (a priatel sa moze do teba spravit)...ked si ich zacala brat na 2.-5.den menzesu, tak sa treba este tyzden chranit kondomom, ale potom uz nie je problem a moze sa do teba spravit...

elenge

chcela by som sa opýtať ... tabletky beriem zatial 4 den ale od kedy je už istota že možme spolu spat bez ochrany... a odkedy sa uz moze do mna spravit ,,, hned prvy mesiac ?????

felicity...

oukydouky: ahoj.. noo kludne sa podelim o svoje skusenosti,takze po vysadeni mi menzes haproval a to tak ze najprv som nan cakala asi mesiac a pol a dalsi sa dostavil hned o dva tyzdne..uz vtedy som si povedala ze kde su moje"zlate novynette":)lebo menzes bol vtedy presny ako hodinky.. no nakoniec som po polroku zacala opat sexualne zit s novym parnerom a tabletky boli premna samozrejmostou nakolko som dost opatrna..a nebola som u gynga,lebo mi este ostali 2 blistre z predchadzajucich tabletiek..tak som si ich jednoducho nasadila od prveho dna menstruacie ako treba..
inak tiez si myslim ze by mali chranit rovnako ako predtym,len mi uskvela taka informacia od gynekologa ze po vysadeni tabletiek je najvacsia pravdepodobnost otehotnenia a kym sa opat cyklus upravy a hormony tiez po nasadeni bala som sa ci to nebude trvat dlhsie,predsa ich berem len mesiac a pol po prestavke.. tak len preto taka neistota..:)