metody nehormonalnej antikoncepcie

lola6532

no ja mam taky isty problem po 4 rokoch musim skoncit s HAK. zatial pouzivame kondom, ale to je strasne, ja z toho sexu nic nemam. prerusovanu suloz sme praktizovali vzdy ale nikdy som jej neverila. tak teraz nam ostava pouzivat len ine sposoby dosiahnutia orgazmu, su sice uzasne ale aj tak mi to strasne chyba.

laaal

Taaakze pravdepodobne ten pharmatex s kondomom bude najlepsia kombinacia aj ked moj priatel je este panic, zejo?? :-))
aaa nemate skusenosti s tym ze by vas to stipalo?? myslim ten pharmatex?

niekto

ti neurobili vysetrenia predtym ako ti to predpisali?

pearlov index cize pravdepodobnost otehotnenia za rok je 0,7-2,8 % 0,7 je idealne pouzivanie
ked to skombinujes sniecim dalsim (kondom , prerus. suloz ...) tak su tie sance naozaj mizive (radovo 0,03)
dodrz co je v letaku a nemas sa coho bat :)
pre porovnanie hak ma pearlov index 0,3-8%
0.3% je idealne uzivanie
8% je bezne uzivanie cize obcas zabudnuta tabletka sem tam nejake to antibiotikum ...

cisla su samozrejme len teoreticke

en.wikipedia.org

btw ma to strasnu chut :OP

ketinka

No lebo ma začali boleť strašne nohy a hlava a doktorka mi spravila vyšetrenie krvi ,ktoré sa tak často nevykonáva a zistilo sa že mám vrodenú trombofíliu,takže antikoncepciu nesmiem v žiadnom prípade užívat.

A inak ten pharmatex je naozaj taký spolahlivý,lebo tiež si ešte dieťa nemôžem dovoliť a kondomy priatel nechce...