aky melir do hnedych vlasov?

Príspevok v téme: aky melir do hnedych vlasov?
nicka254

Ahojte! Chcela by som vyskusat melir do mojich hnedych vlasov. Momentalne mam farbu na vlasy Loreal Casting creme gloss odtien Ledovy gastan, trosku mam vlasy chytene do cervena. Rozmyslala som nad jemnym melirom do zlata. Myslite ze by sa hodila farba od palette z radu golden gloss odtien zázvor alebo nugat?
hodim vam aj linky aby ste mali predstavu:
www.mujmultimarket.cz

www.palette.sk

www.palette.sk

dakujem :)

aniQa

jaja:): tak po prve ak si si nevsimla ciganky maju blond melir a po druhe asi si este nikdy nevidela hnede vlasy a cierny melir.... v nasom meste kazda jenda ciganka ma bud cervene hnede ale hnedo- zlate vlasy.... ako si to nazvala ty.. takze tadsej by som jej to neradila...
a ja nemam cierny melir... zle si si to precitala .....

jaja:)

hnede vlasy a do toho cierny melir ?? ale opatrne lebo da sa to spravit pekne alebo mozes skoncit s ucesom aky nosia ciganky :D
podla mna naj klasika blond ak chces neico vyraznejsie....mozes si do premelirovat len o spodu vlasoov a vrch nechat tak ale podla toho aky mas strih vlasov a melir do zlata nfm ci je dobry podla toho aku mas kvalitu vlasov naj uplna blond asi bo take do zlata nosia ciganky :D ako na cigankach take vidim :D tote z osady :D

aniQa

no vies co ja by som ti radila cierny alebo taky tmavo hnedy... vies podla toho ci mas tmavsie alebo svetlejsie hnede vlasy.... ja mam tmavsie a na tvojom mieste by som si dala cierny .... :D

zuziq

pre vsetke co doma experimentuju s farbenim:nerobte to len tak na kolene, radsej si nasetrite a chodte ku kvalitnje odbornicke, ktora ma profesionalne farby a meliry a dosiahne s nimi uplne iny efekt, nez vy ked si kupite tie otrasne palettky a neviem ake garnierky v drogerke.je to na uplne inej baze, urovni aj vysledku nez to, co predavaju v obchode. alebo si najdiete vo vasich mestach predajne s profesionalnou vlasovou kozmetikou aku pouzivaju kadernicky v salonoch a tam si kupte farby aj ine veci.navyse tam poradia, pretoze vacsinou su to kadernicky co tam predavaju a tie uz vedia co s tym.vravim to z vlastnej skusenosti, pretoze tiez som to par krat urobila tak ako vy a nakoniec som aj tak skoncila u kadernicky aby ma dala dokopy. a este jedna rada na zaver. melir sa nikdy nedava do cerstvo zafarbenych vlasov, vzdy musite pockat aspon mesiac ak chcete mat ten melir ako tak suci k svetu. aj kaernicka to robi tak, ze najprv vam vztiahne melir a pomedzi alobal vam ostatne vlasy farbi s dalsou farbou.a vsetky tmavovlasky co chcete ma t biely melir, je to dlha a narocna cesta, pretoze skutocne biely bude po niekolkych melirovaniach, aj to zalezi od toho, ci je vlas prirodzeny alebo farbeny a ako farbeny.ak uz mate ten melir a chcete ho zbavit zlteho odtiena, kuote si v tych kadrnickych potrebach silver sampon, ak si to opytate, tak vam daju do ruky tubu kde bude fialovy samponik, ktorym sa vlasy umyvaju aby sa zbavili zlteho nadychu.mozno to poznate od starych babiciek, oni to pouzivaju na sediny a potom maju vlasky mierne do fialova.to ste uz urcite videli.vela stasia.

suns

cafky no uz to mam na hlave:) je to fajne, mam tam vela odtienov od bielej az po medenu :P ale tak sa mi to celkom paci:) no u tej mojej kadernicky stoji melir len na vrch hlavy 10 € a na celu nejak 14 € takze celkom som platila 20 € a je to ok:) tesim sa z toho, som zvedava, co na to povie priatel.. lebo on si mysli, ze s melirom budem vyzeraj ako dalmatinec:D no bude to prekvapko:)

suns

babenky ja idem dnes na melir do tmavych vlasov a to som pred pol rokom bola prirodna blondina:) tiez mam viac odtienov, hlavne pri korienkoch... som zvedava co mi povie a odporuci kadernicka, je super:) dufam ze nebudem lutovat.. a ten melir vravela ze stoji 10 - 15 eur:)

bara017

Dakujem za odpoved letnička:) uff no len ja uz nechcem ist ku kadernicke, teda aspon urcite nie k tej istej, lebo ta nema vobec ziadne esteticke citenie ked mi toto urobila na hlave. Neviem vobec ako by na to chytila ta svetlohneda farba. Asi dvojfarebne, pripadne na ten melir mozno ani nechyti.. neviem
joj nestastna som z toho, len co som si vlasy znicila tym melirom, ale co uz clovek sa uci na vlastnych chybach. Drzim palce u tej kadernicky. A uz si jej aj povedala co chces aku farbu?