Kto poradi lekara so skusenostami s liecbou bercoveho vredu?

marika9999

po skúsenostiach s bercovými vredmi môžem povedať, že nie vždy je dobrá klasická liečba. Mám osobnú skúsenosť vo vlastnej rodine. Lekári príbuzbej nepomohli niekoľko desaťročí. Ja som sa dostala do kontaktu s prírodnými produktami nemenovanej spoločnosti.Príbuzná začala tieto produkty užívať vnútorne, na vonkajšie použitie ďaľšie. Rana sa v prvých dvoch týždoch rapídne zhoršila, bola viac zahnisaná. Ale pri troche trpezlivosti sme sa potom dočkali výsledkov. Rana sa postupne začala čistiť, zmenšovať a po necelých štyroch mesiacoch bola rana úplne zahojená. Teraz už viac ako 2 roky je rana stále zatvorená bez známok recidívy. Prírodné produkty užíva i ňadalej. Čo dlhé roky nepomohla klasická medicína, prírodné produkty dokázali za pár mesiacov. Píšem to na základe skúsenosti v rodine.

farmaceutka1

mira ma celkovo o roznych diagnozach len velmi chabu predstavu. Nic proti zdravej strave, ale bercovy vred nechavat otvoreny, lebo sa cezen telo cisti? To je nezmysel. Bercovy vred nie je vredom v povodnom zmysle tohoto slova, je to odumieranie pokozky vplyvom zleho prekrvenia na podklade cievnej poruchy. Ked toto nechas neliecene, koledujes si o zavazne problemy...

- mira

uzatvárať bércový vred je veľká chyba. Vredom odchádzajú toxíny, hlieny, hnis, telo sa čistí. Uzatvorením proces čistenia zastavíte a toxíny budú v tele pôsobiť veľké problémy.
Riešením je zmena stravovania, hlavne vylúčenie jedál ktoré spôsobujú hnitie a kvasenie, t. j. mäso cicavcov a vtákov, mlieka v mliečne výrobky a cukor.

rakos

Bola tu spomínaná lampa na liečenie rán. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že s bercovým vredom ani neprdne. Po niekoľkých osvetleniach rana sa ešte viac rozjatrila, začala sa zväčšovať a bolieť. Neviem, či na nejakú ranu pomôže, ale na bercov vred určite nie. Je ale nádej aj iné spôsoby liečby existujú. Jeden z nich ponúka aj Česká firma na stránkach vyrobky.vargad.net Kto má záujem, môže si skúsiť.

terapeut

Bercove vredy vyliecim do 2 mesiacov.Ako aj akukoľvek formu kardiovaskulárnej choroby.Je potrebné dohodnúť termín v Partizánskom.

hmmmmmmmmmmm

pocula som aj o baroterapii. www.exil.sk
aj on sterilnych musich larvach www.exil.sk
-viem,ze to znie neprijemne, ale tie vycistia ranu od nekrotickych zvyskov a az vtedy sa rana moze hojit..ano, vedia to aj chirurgovia vycistit,ale kazdy chir.zakrok nesie riziko traumatizacie ciev a nanos infekcie.bercove vredy vznikaju nedokrvenim koze, preto liecbu treba adresovat tam.