Zapal krčka maternice a ziadne priznaky?

Príspevok v téme: Zapal krčka maternice a ziadne priznaky?
natalia00

na poslednej preventivnej prehliadke mi gynekologicka povedala ze mam zapal krcka maternice a dala mi take cipky antibiotika..ale ja nemam ziadne tazkosti ani ma nic neboli, nesvrbi a dokonca nemam ani ziadne zapachajuce a vytoky ,, mam vytoky bielej farby kazdy den ale myslim si ze to je normalne na udrzanie ph ..ako mozem mat zapal a ziadne tazkosti ? stretol sa uz niketo s niecim podobnym ?to je ako keby ste mali zapalene hrdlo a ani by ste o tom nevedeli..

natalia00

ahoj m-ariana dakujem z odpoved ja viem ze niektore choroby sa vyvijau bezbolestne ale zapal je ine nez rakovina ci nie ? a gynka mi povedala ze ma obnazeny krcok a ze mam chronicky zapal ze mi musi hnis vytekat vo forme vytoku ale mne nic nevyteka ja mam normalne vytoky nepachnu ani ma nic nepali... a co som citala na nete tak zapal ma priznaky takehoto typu

m-arianna

ale je to mozne..napriklad, aj rakovina na zaciatku neboli. ale ticho sa vyvija a potom "zautoci". miektore choroby sa ti neukazu ziadnymi priznakmi. vypukne to az neskor.
a k tym vytokom,ano bezfarebny vytok , bez zapachu je uplne normalny,ked ti vadi,nos intimku. tiez pouzivam lactacyd.

natalia00

mate aj vy caste vytoky ?ja som pocula ze vtedy je problem ked zena nema vytoky kvoli ph prostrediu posvy .. pouzivam aj lactacit