Ako ma muz lubit zenu? Ma byt schopny pre nu spravit vsetko alebo sa vzdavat

Príspevok v téme: Ako ma muz lubit zenu? Ma byt schopny pre nu spravit vsetko alebo sa vzdavat
lubi ma?

s priatelom sme uz isty cas. ja ho lubim a aj on mna - teda to aspon tvrdi. je to dobry chlapec :-)
no jedna vec sa mi nepozdava:
ked chlap lubi zenu, tak je pre nu schopny spravit cokolvek, bojovat pre nu a ked ju nieco trapy tak s nou citi a snazi sa jej poradit, vzdy si ju rad vypocuje a ked vie, ze jej dana vec vadi tak sa jej snazi vyhoviet.
ten moj si az tak moc moj problem nevsima (mam jeden problem pre ktory sa velmi trapim a trva to uz dlho), povie mi aby som si z toho nic nerobila, aby som to ignorovala. lenze to nevie pochopit, jemu sa to hovori lahko ved neni v mojej kozi. dnes som sa ho pytala, ze ked bude oslavovat narodeniny ci tam pozve jednu osobu (to je ten moj problem pre ktory sa velmi trapim) a on mi povedal, ze ked ju nepozve tak radsej nebude oslavovat. kebyze ma lubi naozaj uprimne a sucitil by somnou tak by ju predsa nepozval. normalne sa radsej vzda oslavy namiesto toho aby uprednostil mna - svoju frajerku a zabavu spojenu s oslavou. je to normalne? az mi je do placu.

jankake

lubi ma?
tak ti poviem ked si chceš znicit nervy s nim tak ries kazdu malickost ako ja a sama budes trpiet, viem ze to je velmi tazke sa nad tym povzniest ale pomohlo by ti to, skus si najst nejakú činnost v čom si odbra a v tom sa realizuj

nelubi!

lubi ma? : myslim, ze mu viac zalezi na inych-vlastna, podobna skusenost. prepac, ale vsetci su egoisti, to zistis, ked budete spolu dlhsie . vsetci su muzi su rovnaki, len jeden je mensi, druhi vyssi, chudsi, tlsty, bohaty, ci chudobny.., ale vo svojej podstate su vsetci rovnaki !! zial !

lubi ma?

jankake nic take nespominal, len tolko povedal, ze ked ju nepozve vlastne ked vyhlasi aby ona nechodila, tak bude zly pre celou rodinou. nechapem preco by bol zly pre celou rodinou, on si to takto vysvetluje :-( pritom jeho rodina vie, ze ja hentu nemusim dokonca ju nenavidim (zato co mi spravila). akokeby sa bal. len raz ho prosim o nieco ale on nie. ja by som bola velmi rada kebyze si pekne oslavi narodky, ale ked bezomna nechce a ja nechcem ked tam bude ta krava tak nech si ju nerobi. muz ktory velmi miluje svoju zenu je schopny jej zniest aj modre z neba, no ten moj sa radsej stiahne jak by mal nieco niekomu povedat. ale tak za vlastny nazor sa hambit nemusi.

jankake

a nebojí sa tej danej osoby čo ju pozýva, nevyhraza sa mu ona nejako ze ked ju nepozve tak...nic ti take nehovoril?

lubi ma?

staša nechcela som opisat ten problem tak poviem to v skratke. ide o jednu osobu, ktora sa vydavala, ze je najlepsia kamaratka ale mi urobila zo zivota peklo. moj priatel mi to na zaciatku hovoril, ze v nej nieco nieje v poriadku, len som mu neverila, bola som "slepa" . teraz ta krava sa vopchala do ich rodiny. takze ju chce pozvat preto, len volajako zabuda na to, ze ta krava mi velmi ublizila a skoro som na nervove dostala ale jemu to neprekaza. je to komplikovane. on jednoducho sa radsej vzda oslavy akoby tam mala chybat ona. ja som mu povedala, ze ak ju chce mat na oslave tak ja tam nebudem a on sa radsej vzda. je to normalne ked ma lubi?
a co sa tyka uprednostnovania vobec ma neuprednostnuje v poslenom case, nieje taky aky bol volakedy. volakedy sa o mna zaujimal a viac uprednostnoval - hoci som to od neho nikdy neziadala a teraz ked ho ziadam tak nie a nie a nie.
ja mu vobec nehovorim aby sa vzdaval veci, prave naopak. on sa nechce stretavat s kamaratmi a ja mu to kazem aby na nich nezabudal ale ked on nechce tak nutit ho nemozem, preto ta oslava je dobra vec aspon by tam vedel pozvat kamaratov a porozpravat sa s nimi, a co je este horsie vobec von nechce chodit, pripadam si akokeby sme boli dvaja stari ludia, pretoze sme stale doma medzi styrmi stenami, samozrejme ak sme neni v robote. vobec neviem co s nim je.

staša

To, ze lubi teba, neznamena, aby sa vzdal kazdeho a vsetkeho naokolo. Tvoj pripad je velmi nejasne napisany. Inac, vela chlapov, ktori nevedia, ako pomoct "trapiacej" sa priatelke povedia, aby to zahodili za hlavu a netrapili sa. To neznamena, ze si z toho nic nerobia (ale tu zas nevieme, o co ide).
Nehnevaj sa, ale ked ma chlapec priatelku, neznamena to, ze existuje iba ona. Ja verim, ze ta uprednostnuje a lubi, ale aj ta oslava je jeho oslava, tak mu uz do toho nediriguj koho pozve a koho nie! :-O sorry, ale tak to je.