Je to mykoza?

Príspevok v téme: Je to mykoza?
ALIAS_

ahojte, mam dostat menstruaciu v tychto dnoch, mam aj strasne zdrurene prsia a bolia ma a citim zvlastnu chut v ustach...
ide mi vsak o to, ze ma strasne svrbi posva. nemam mykoticky vytok, ale mykoza sa moze tvorit aj hlboko v posve az pri maternici...hygienu dodrziavam. zaujimalo by ma vsak, ci to nesuvisi aj s tym, ze mam dostat menstruaciu.... ? moze to byt mykoza, a ak nie, co je to potom?

alias_

Ja mam len 16 a mykozu som mala niekolkokrat. Viete, u nas sme velmi nachylni na zenske problemy a preto sa aj trosku bojim, lebo u maminy sa skoro vytvorila rakovina prsnika z vplyvu HAK a moja sestra ma endometriozu...
Takze ako vravite, ak ma to velmi svrbi je to mykoza ale nemusim mat vytok? co je na to dobre okrem Candibene?

usiko

alias,

ak ta strasne svrbi posva, je to mykoza, pretoze ked sa meni hlien vplyvom hormonov, nesvrbi to velmi, len kedy tedy a trosicku...takze to bude mykoza....

mykoza sa zvycajne zjavuje pred menzes, pretoze vtedy je posva na nu nachylnejsia, vplyvom hormonov...presne to neviem, ale lekar povedal, ze vtedy si mam davat extra pozor.......aj Fluconazol reventivne mam brat vzdy v prvy den menzes...zjavne z tohto dovodu....

zufala:(

vytok sa pocas menstruacneho cyklu meni.ja mavam taketo stavy hned po polke cyklu po ovulacii zacinaju ma boliet prsia vyhadzem sa a aj tam dole sa mi zmeni vytok a trosku to svrbi.s tym extra nic nenarobime to su hormony