má ho moc maleho

Príspevok v téme: má ho moc maleho
malasia

ahoj poraďte mi mám už pol roka nového priateľa a on ho ma moc ale fakt moc malinkeho do teraz som si myslela, že mi na tom ani moc nezáleží a, že ked ma vie urobiť inak tak to je jedno ale nie je tak nenápadne ho nútim skúšať nové polohy ale pri nejakej nič necítim nemáte nejaké vychytávky ako na to

mellinda

Heinz-klátil: hahahah, s tym braniskom si ma pobavil.:-)) Myslela som to tak, ze necitim, co sa tyka vzrusenia. Jasne ze citim, ako ma celu vyplna, ale to je tak vsetko. Nikdy som nemala vaginalny orgazmus, mozno ho nie som ani schopna.:-)
A v bode G to nie je, ten je lokalizovany, avsak ziadny efekt.

malasia

Mala som viacero partnerov s roznymi veľkosťami aj hrúbkami vždy mi chvíľočku trvalo kym sa to v posteli zohralo a potom to vždy bolo super. Ale teraz to vidím beznádejne typujem to tak okolo 10cm

mellinda

Mala si predtym partnera s vacsim? Mas to s cim porovnat? To, ze nic necitis, nemusi byt len velkostou. Ten moj ho ma 20cm a takisto bohvieco necitim. Teda co sa vzrusenia tyka :-)))

gremlin

Nooooo nepotesil, ja viem :(
Ked nesadne "spravna velkost" tak je to skor utrpenie. Ale nie utrpenie v zlom vyzname slova... proste prstovat Ta donekonecna nemoze a ked nic nemas z toho milovania, tak to asi dlho nevydrzi :(
Je to na Tebe co spravis, no myslim ze sa to casom rozpadne...