pobyt v nemocnici

Príspevok v téme: pobyt v nemocnici
0kvietocek0

ahojte,mam 18,pred mesiacom som si nasla hrcku a lekar povedal ze je to nezhubny nador,ale rychlo sa zväcsuje..tak pojdem na operaciu,len chcem vediet,nie je tu niekto kto bol tiez s tym na operacii??alebo niekoho takeho pozna?kolko lezal v nemocnici?lebo ja mam pred maturitou,a chcu ma operovat az v marci,a to mam pisomne..tak neviem ci si to mam prehodit,alebo tam budem 1-2 dni?neviete?..

jaLENja

No možno keď tá rana nebude s vývodom, ako som mala ja, tak to nebude dva týždne. A možno ti to len lokálne umrtvia a to bude ešte kratšie :)

0kvietocek0

ano na prsniku ju mam..uz sa mi aj zda ze sa mi zmensuje,potom zas ze nie,neviem ci si to namyslam alebo co :))
dva tyzdne??ja osm pocitala ze max tyzden budem PN..

jaLENja

Chodím k nemu na injekciu, to ma len sestrička vezme do tej bočnej miestnosti, pichne a o pár minút môžem ísť. Keď ma posielal do Martina na operáciu, tak tam dokonca zavolal, že posiela pacientku, tam prídeš, vyšetria ťa a následne na to objednajú na termín. Jeden deň nastúpiš, druhý deň ťa odoperujú a na tretí alebo štvrtý ideš domov. Ty máš hrčku na prsníku?? tak to podľa mňa budeš doma dva týždne, mňa rezali na bruchu a bola som doma tri týždne, potom som šla do práce. Nie je to až také hrozné, horšie je čakanie na výsledky. Ale držím palce :)

0kvietocek0

kazdy mesiac?a to cakas tak dlho ako tie co su na preventivku?alebo ta zoberu skor?..a aj tak urcite nechcem aby ma operovali v ca

jaLENja

Tak naozaj to nebude vážne, inak by konal. Ja k nemu chodím teraz každý mesiac, má naozaj veľa pacientiek a ak je to akútne, posiela ich tam, kde vie, že ich vezmú hneď.

0kvietocek0

asi som to zle napisala,on mi povedal ze ten nador ma tendenciu rychlo sa zväcsovat,mne s azatial nezda,zväcsil sa to je pravda ale nie nejak rapidne,len minimalne a nedal mi ziadne lieky.Tiez si myslim ze to nie je akutne.Len akurat som si vcera spomenula,ze moja prababka zomrela na rakovinu prsnika,tak ma to az zamrazilo..ale tak co to s biologiou mam a myslim ze by to bolo horsie keby to bola mama alebo babka..

jaLENja

nedal ti žiadne lieky ani nič?? a ako po jednom sone zistil, že sa to zväčšuje? Na to treba aspoň dve vyšetrenia....
Ale zas predpokladám, že ke´d to nerieši hneď, nie je to akútne, ale aj tak, pol roka?? Ja keď som uňho bola, šla som na druhý deň do MT...