...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

gloria1254

zo 70 na 58.... to sa za rok podarilo mne ... 18 rokov 171 cm..... da sa to zvladnut len vecer nejest... a bude to ok :)

kiera

no tk urcite by som chcela vymenit sladkosti za ovocie a uplne vyradit pecivo ale vsetko potrebuje cas...
zajtra
r-ovsene vlocky s mliekom
jablko
0-polievka,a nejake maso s kyslou kapustou
v-zelenina1,paradajka1,uhorka a kusok salatu a papriky

lilyoff

dnes sme mali doma upeceny taky nadherny,chutny,vyborny kolac tak som bola cely den zavreta vo svojej izbe radsej :-D.A mas aj nejake ciele v strave?Ze co napriklad papat nebudes?

lilyoff

Ja stale jem len tak,lebo mi chuti :-D.Jedla som aj predtym ale cvicila som a vyvijala dost fyzickej aktivity.Ale odkedy som prestala sa mi podarilo dat hore 10 kil a rada by som sa k nim vratila.Uz som aj zacala,par tyzdnov,nieco je dole tak sa tesim.Akurat stravu sa mi este nepodarilo upravit no snazim sa.Dnes sa aj celkom darilo.Najhorsie je prve dni sa k tomu cviceniu donutit :).Ale ked uz si zvyknes ide to samo.Ja napriklad rano ani nejdem do kupelky kym si dobre nezacvicim.

kiera

tak to sa tesim ...neviem ako ty ale ja viac-menej vsetko zajedam z nudy a teraz cez prazdniny duplom ...som chcela ze sa zacnem zdravo stravovat ...nejsest po 17.00 a kazdy den behat a cvicit...tak uvidime :)