strach zo sexu:(

Príspevok v téme: strach zo sexu:(
lina_BB

mam takmer 20 rokov som pekna mlada baba ale nenormalne sa bojim sexovat.mala som uz dva dlhsie vztahy jeden trval rok a druhy pol roka a obidva som ukoncila zo strachu pred stykom.mam z toho panicky strach ze mi penis nejako ublizi:(

co mam robit?len ma prosim neposielajte k psychologovi ci psychiatrovi

karioll

pokial nemas nejaky anatomicky problem,ako napriklad ze mas uzku vaginu a myslis si ze kazdy penis ma 20cm,da sa to riesit.ak je to vec psychiky,nemas sa kam ponahlat,ja poznam 23 rocne panny,uplne pohodove baby a neriesia to vobec,ked to pride,tak to pride,mozno cim neskor tym lepsie,v zmysle,ze ked budes pripravena,budes si to vediet lepsie uzit a vychutnat.vela parov vyuziva oral.

ceky

ak masturbuješ, čo aj na 99% robíš tak je to ako keď človek je rybu, ale nedokáže ju zabiť. Ak to nedokážeš, tak ju nejec! PRI MASTURBÁCII SI NEPREDSTAVUJETE SEX? Je to len vy a vaša ruka alebo čo? Sex je úžasná vec a tvoj strach nechápem. Ak chalanova pýcha nemá 30cm tak ženské orgány sú na to pripravené! Nemáš sa čoho báť. Ak je ten "pravý", tak nechápem čo strečkujete.
Carpe diem! - Užívaj dňa! Ži akoby zajtra už nemalo byť!

milovna

heh tak toho sa neboj toho sa tes:-) a uzivaj si to.neboj potom budes mat na to iny nazor.a pred tym sa mierne opi a bude sa ti chciet:-)

bella1988

aj ja si myslim ze ked mas pochybnosti tak to nerob. a nemaj tazku hlavu z toho, ze mas takmer 20. ja som sa tiez sexu bala a mala som 19 ,ked som sa prvykrat milovala s mojim priatelom. a to bolo asi po mesiaci ,co som s nim chodila. lebo som vedela, ze ho moc milujem a chcem to...a uz sme spolu pomaly dva roky :) tak ked si si neni ista radsej pockaj ;) vela stastia

Ema132

ja som sa tiez bala:)s priatelom som sa prvykrat milovala po osmych mesiacoch, vtedy ked som mu uplne doverovala vo vsetkom a nakoniec to bolo nadherne...myslim si, ze ked mas v partnerovi absolutnu doveru, veris mu tak by nemal byt ziaden problem...preco si sa s nimi o tom neporozpravala? to je tiez dolezite, rozpravat sa o vsetkom..hned to mohlo byt vyriesene...

TAtiana01201

Tiez mam taky problem mam 18 a schyluje sa ku vztahu a tiez sa bojim ake to bude... proste neviem no je to taky divny pocit. ze sa budem mozno pred nim aj hanbit alebo tak ze to nebude pekne........ nie si jedina to mi ver...