Kucerve vlasy-co s nimi rano?!

Príspevok v téme: Kucerve vlasy-co s nimi rano?!
Slaninnka

Mam kucerave vlasy a mam s nimi taky problem,ze vyzeraju super len po umyti,resp v den umytia a na druhy den rano uz neviem co s nimi,niekto radi ze necesat ich ale to sa neda,lebo to vyzera priserne.Ako riesenie by mohlo byt umyvat ich kazdy den,ale si myslim,ze to by ich len zbytocne vysusovalo a navyse nie kazde rano mam cas umyt a fenovat ich a tak kazde rano riesim co s nimi aby vyzerali este aspon den tak super ako po umyti...:o)

Slaninnka

tuzidlo pouzivam,sak skoro nic ine ako tuzidlo na kucerave vlasy nie je dostat ale aj tak je to take...ja ich rano potom normalne rozcesem,sice uz nie su kucerave ale nelietaju na vsetky strany a ani nevyzeraju neupravene...

skrupina

tuzidlo jednoznacne... a ja si ich zvyknem na noc tak jemne zapliest do vrkoca, rano iba rozpletiem a nemam ich ani strapate a ani rozlietane

majockaaa

ja mam tiez podopbny pripad, ale zase ked si ich ja zmyjem tak ich mam uplne rovne len ako schnu tak chytaju tvar...ale vzdy ked si ich ja umyjem tak si necham este chvilu uterak na hlave a potom si dam na celu hlavu tuzidlo a nic neprecesama ani predtym si ich nerozcesem iba cesticku spravim a idem spat s takymi mokrymi lebo ked si to urobim takto a necham vyschnut cez den tak uz nie su take pekne tie brcky a potom rano tiez upravim dam trochu tuzidla este a to serum na konceky a vyzera to lepsie ako predtym:-D

Slaninnka

No ja sa to snazim riesit nejako podobne len mam akurat taku dlzku vlasov ze proste ked sa rano zobudim a vlasy si vecer dam do gumky tak to vyzera este ako tak,ale je to viac menej strasne neupravene..

brckaaaaaa

ja tiež, to isté, tak poumytí vyfúkam s difúzerom a v dalšie dni prežehlím, ale len ofinku a po viacerých dňoch zopnem do gumky. nechcem ich umývA´t každný deň.

lina236

ahoj ja mam taky isty problem,tiez mam kucerave vlasy a vyzeraju dobre iba po umyti.ja ked si zmyjem vlasy tak si ich necham v ten den rozpustene-vyzera to celkom dobre.A na dalsi den si vlasy trochu precesem a vypnem do spony aj to vyzera celkom fajn