Kondom na wecku

Príspevok v téme: Kondom na wecku
Janes55555

awojky...vieš že sa vám bude zdať moja otázka primitívna..ale strašne sa bojím...včera som bola v bare..a strašne mi trebalo na wc.a bol tam použítý kondom...a teraz neviem či sa mám niečoho báť alebo nie..mohlo sa mi pri tom niečo stať?..prosím ak viete odpovedzte mi..lebo ja sa toho bojím:(..

trala

No to by si sa po kazdej navsteve verejneho WCka mala bat, lebo diat sa tam moze hocico, aj ked tam kondom nenajdes...

ahaaha

Chodievaj do podnikov, kde sú slušnejšie wécka :) No akože zdá sa mi to nesmierne smiešne, ak sa tak strašne bojíš, mala si ísť domov, poumývať sa a na druhý deň letieť za lekárom :)

Janes55555

no určite som na nom nesedela..ale bol vo wecku.....a to som si všimla až neskôr..a kto vie čo sa natom wecku dialo..preto sa bojím...

trala

Nehnevaj sa, ale je to smiesne...ved nebud paranoidna-coho sa bojis? ze z toho kondomu skocili do teba spermie alebo co? Alebo to bol taky problem splachnut ten kondom a potom sa vycurat? a verim, ze ziadny normalny clovek si na verejne WCko nesada, cize sa nemusis bat ani nejakej pohlavnej choroby, ci inej pliagy, ked sa tej misy nedotknes. Mozes akurat tak chytit zltacku, ked chytis klucku dveri...ale tu mozes chytit hocikde.

bebe:-P

janes my normalny sme ale ty asi nie :D tu uz padaju strasne primitivne otazky :D mne je z toho nenormalne smiesne neviem co dnes v tych skolach ucia, ale mladez ide dole vodou :D

ahaaha

ja som ti normálne odpovedala... my predsa nevieme kde ten kondóm bol ani či si sa ho dotkla ani čoho sa to vlastne bojíš....

ahaaha

Bojíš s atehotenstva alebo pohlavnej choroby??
Ak si si na ten kondóm nesadla, tak podľa mňa by to nemal byť nejaký problém :)