Vliezol mi do tela duch?

Príspevok v téme: Vliezol mi do tela duch?
Laura_

Občas sa mi v noci stane, akokeby moje telo niekto ovladal, cela som stuhnuta a nemôžem sa pohnúť, niečo mi v tom brani a citim zimomriavky po tele. Vždy sa na to zobudim a aj keď sa chcem pohnúť, nejde to a ešte k tomu akokeby sa mi ťažko dýchalo. Akoby mi niekto sedel na hrudniku. Aj vam sa to stava? Je to divne, ale mam to posledne 4 roky aspon 4x do roka odkedy mi zomreli obidve babky, veríte že to môže mať nejaku nevysvetlitelnu suvislosť?

severka

pre Ovecka---vlastne pre BARANA !!!
ja ta urážat nemienim,mna na rozdiel od teba INAK vychovali. si určite na seba hrdý...povedala som iba názor a všetci ostatní si možete mysliet,čo len chcete...

Petuska B

Niet za čo, keď sa s fyzickým telom niečo deje, príčina je vo fyzickom tele a tam ju treba hľadať a nezdôvodňovať si to takýmito vecami hneď.

Petuska B

Nič na tom nie je bludar až na to, že pri spánkovej paralýze môžeš prestať dýchať a tam ti nepômôže modliť sa ani príborové nože pod vankúšom či čo tu písali.

for 0ovecka vieš, keď ľudia niečomu nerozumejú a nájde sa niekto kto tomu rozumie viac, namiesto toho, aby diskutovali a niečo nové sa naučili, odmietajú priznať, že to nepoznajú, nie že sú hlúpi ale jednoducho nemajú viac vedomostí, ktoré sa však dajú doplniť, tak radšej zaútočia na ľudí, ktorí sú možno múdrejší ako oni. Ibaže aj tí ľudia sa takí nenarodili, len sú otvorení informáciám a sú ochotní učiť sa od múdrejších ľudí. Ja som si myslela, že toto tu je fórum, kde môžu prispievať ľudia svojími názormi a skúsenosťami. Neviem prečo by som sa mala prispôsobovať davu. Určite nie som všade, v každej téme, lebo všetko neviem ani ja. Snažím sa len prispieť tam, kde to uznám za vhodné. Administrátori by sa mali zamyslieť, pretože sa tu rozmnožila háveď, ktorá zastrašuje prispievaťeľov, uráža ich a osočuje. Ok, však ostante sprostí keď vám to vyhovuje, dávajte si naďalej príborové nože pod vankúš, ale keď sa raz v noci "zobudíte" so spánkovou paralýzou, nebudete sa môcť pohnúť a dýchať, tak zistíte, že tie nože vám akosi nepomáhajú, môžte sa síce začať modliť aspoň čosi dobré spravíte pred svojou smrťou. Namiesto toho aby ste si naštudovali čosi o spánkovej paralýze a keď na ňu teda už trpíte, aby ste vedeli čo robiť...

bludar

co za bludy tu riesite, ked niekto niecomu veri, tak nech veri. niekto veri ze mu pomoze krem proti vraskam, niekto ze mu pomoze svätena voda, proste spankova paralyza, co je na tom, ze sa clovek pomodli, aby mu to preslo...

0vecka

2 baran daj sem svoj kontakt kludne s tebou podebatujem ktore nazory su podla teba drbnute ... ale typujem ze pre teba su drbnute asi vsetky :) ja som otvoreny diskusii :) ale tieto veci napr aj nabozenstva ma vytacaju preto lebo sa najdu ludia ktory si to precitaju a uveria tomu... a potom aj oni vytvaraju spustu paralogizmov aby podporili tie nabozenstva a pri otvorenej diskusii si to jednoducho obhajit nevedia ale im to nevadi a uzemia ma napr niecim takym akoze je zaujimave co som povedal atd :)

selina

nikto tu na sto percent predsa netvrdí, že sú to duchovia, a spánková paralýza? No možno, ale ked sa to stane v bdelom stave tak je to potom čo?
Petuska B a ty vieš o duchoch čo?

baran

Suhlasit je pekna vec,ale ked si vsimnete ako utocia niektori na niektorych,tak byt nou/nim ja tiez sa nenecham.To by si skor ti menej uvedomeli mali dat v hlave dokopy a prispiet iba ked maju co k veci povedat,nie napadat!Toto zalozene forum zmysel ma,tak si nechajte tych k tomu pokecat,co chcu a nie do nich zabrdat a vysmievat sa im