Vztah/zla skusenost/strach?

Príspevok v téme: Vztah/zla skusenost/strach?
fatka

Ahojte, mam 22 rokov a zacnem asi od konca. Uz skoro 2 roky som nemala ziaden vztah pretoze keby som si nasla este raz takeho aky bol ten posledny tak by ma asi slahlo;). No uz by som aj chcela len akosi sa mi nedari, uz sa aj bojim a je to taky zacarovany kruh.Nemozem povedat zeby som si s chlapcami nerozumela..len ako by som ich podvedome este skor odplasila ako sa nieco vyrysuje...

Ako male dievcatko som mala zlu sex. skusenost a ta ma dost poznacila. Som dost zdrzanliva a neviem sa uvolnit. Ked som mala predoslych frajerov tak musim povedat ze som velmi na sex chut ani nemala. S prvym som bola este mlada a vzhladom na zazitky som na to nemala chut a s druhym ma to vobec nelakalo-spatne si uvedomujem ze som ho nemala rada. Cize som este panna. Sex ako taky mi moc nechyba, mozno je to vsetko spojene s mladostou neviem. Len problem je v tom ze uz sa aj bojim. Bojim sa hladat si priatela lebo ked zacnem uvazovat nad niekym ze "aha ten by mohol byt" potom hned sa zabrzdim ze co robim, ved v mojom veku vztahy smeruju smerom ktory ja neovladam a v ktorom som neschopna.

Viem ze ak ma bude mat rad tak to vsetko pochopi...ja len nechcem byt uplne neschopna a odstrasit ho hned na zaciatku. Predsa ak sa ide niekto bozkavat a maznat s 22 rocnou predpoklada ze uz vie co robi...a mne to robi dost velke problemy :( teda ani neviem preco pisem. Chcela by som len trosku poradit a povzbudit. A spytat sa hlavne chlapcov ci vas nieco take dokaze na zaciatku velmi odradit???Ked tam nie je este laska len sympatie...mate pochopenie ked zena nie je "dracica" ci vas to hned odradi a zacnete ohovarat a vysmievat?...to by mojej psychike co sa toho tyka nepomohlo a preto som aj zdrzanliva a nezacnem si s hocikym. Preto len cakam cakam ale bojim sa ze dalej sa to bude len zhorsovat a ja sa budem len viac a viac bat...Dakujem za prispevky :)

fatka

Bodocka ja som rada, mne to neprekaza za normalnych okolnosti. Len ked sa schyluje k niecomu vaznejsiemu tak ja pre istotu radsej odskocim ako sa strapnovat..Pises ze nie je az taky dolezity ako z neho ludia robia. Minule ma zaskocilo ked sme sa v partii rozpravali o sexe,pannenstve a tak a jedna kamoska(fajn baba s ktorou si rozumiem) zahlasila ze nepochopi ludi ktori su nad 20 este panici, ze to odsudzuje. Vtedy som sa zhacila ze som fakt asi ja ta divna...ja som to nikdy neriesila. Proste pride pride nepojdem s hocikym za kazdu cenu. Ale ked nieco take povie dievca s ktorou mam rovnake nazory na vela onych veci tak som nad tym zacala rozmyslat....

a mozno sa fakt zbytocne trapim, len to je tazko. Kym som chcela mat pokoj po tom poslednom chalanovi tak ma nieco take ani nenapadlo bolo mi uplne fajn.Ale teraz ked uz je niekto potencionalny tak zacnem rozmyslat ako by sa to vyvijalo, zacnem si v hlave vytvarat blbe scenare a hned to stopnem.ale to chce asi len cas. Pri tom ktory bude za to stat to snad nestopnem :)

bodocka

ahoj Fatka:)pisala si o zlej skusenosti z minulosti a z toho je podla mna logicke ze vtedy to proste poznaci dievca, zenu.myslim ze prave preto sa nehrnies to sexu.. a je to normalne! nemaj obavy ze by bol fakt kazdy chalan taky hlupy ze sa ti vysmeje alebo co ked mas 22 a si panna.. ved je to velmi pekne:) neodradzaj sa takto od vztahu a prave sexom.. nie je az taky dolezity ako to z neho robia ludia.a ze zdrzanliva? aj ja som taka:) nemusi byt kazda dracica.. a okrem toho dnesne baby nie su " dracice" ale idu s hocikym ... tak by som ich prave preto nenazyvala takto.. ked ta bude muz lubit naozaj tak bude iste velmi rad ze si s nikym nebola pred nim:) a co sa tyka tych 15ctiek.. na to sa vykasli.. dnes je mladez fakt zvratena... a nepochopim ako tak mlade dievcata sa rozdavaju ked su este len deti soplave.a bud rada ze si zdrzanliva a nechces byt za kazdu cenu s niekym:)

misamisa

myslím, že sa zbytočne trápiš. jednak si myslím, že inteligentnému slušnému chalanovi to nebude prekážať. a na druhej strane: ver mi, že keď nájdeš toho pravého, ktorého budeš ľúbiť a po ktorom budeš skutočne túžiť, tak tvoje pochybnosti zmiznú. Milovanie nie je len o skúsenostiach, uvidíš, že keď sa to bude mať udiať s tým pravým, tvoje telo bude vedieť, čo má robiť.

fatka

dakujem vam. Ja si to tiez myslim a tak sa na to pozeram...len z casu na cas zacnem o tom pochybovat ked sa obzriem okolo a kazda 15ka mlie o tom ake ma skusenosti...tak sa zhacim co ja mozem ponuknut. Ale snad su aj taki ktorym ide o viac ako len uspokojenie potrieb :)

jajka001_

myslim ze sa nemusis obavat, ked stretnes chalana co fakt stoji za to a nejde mu len o sex tak ta pochopi, a okrem toho nie kazdy je donchuan - a takeho ani nechces, tiez su chalani v tvojom veku co nemaju tak vela skusenosti. na bozkavanie a sex nepotrebujes vysoku skolu, ide to same, ale ide to len s tym koho naozaj chces :) a su zabavne, tie prve spolocne trapasy pri prvych dotykoch - s tym spravnym :)

heaven

Nie, mne by to nevadilo a urcite nie som sam. Vsak raz chces normalne zit so vsetkym, nie? Neboj nic, najdes takeho co to pochopi a mozno zacnete spolu spavat skor ako si myslis, lebo to jednoducho budes chciet.

fatka

to nejde o forum.tu som zavitala dnes po dllllhom case. Neviem proste som mala taky pocit ze to tak je vo vseobecnosti...samozrejme nehovorim o debiloch taki su mi ukradnuti..ale o chalanoch vo vseobecnosti. Chces povedat ze tebe by to nevadilo?

heaven

Preco si myslis ze to tak vyrazne odradza. Ja neviem, ja som asi nejak slabo pudovo zalozeny alebo co. Ak ten chalan nie je debil, tak pocka aj niekolko rokov. Poznam par takych parov co pockali a nevadilo im to. Never vsetkemu co vidis na fore...