preco to tak stipe ? :((((

Príspevok v téme: preco to tak stipe ? :((((
srdiecQo

Ahojky, prosim poradte mi :( ja uz tomu nechapem a som zufala z toho :( mam dost taky neprijemny problem a ten je ze vzdy ked sa s priatelom milujeme mna to tam dole dost stipe :( ...neviem preco, bola som uz aj u gynekologicky, ktora mi zistila zapal, ale ten som uz preliecila lenze stipe to stale, alergia to byt nemoze myslim si a nedostatocna vlhkost to si tiez nemyslim, mozno ale niesom uplne sucha :( ...nestretol sa s tym niekto? prosim :(

odpoved

s tym ze to stipe som sa stretavala aj ja dost casto nakonec to boli debilne kvasinky ktore sa mne nijako neprejavovali a dostal ich odomna priatel dostat ho venerologovy bola teda fuska a na latex som alergicka aj ja ale to nestipalo ale svrbelo gumy su na nic teda su super ale na nic ked ste 2 verny a zdravy pokial sa nevyskytnu debilne kvasinky

Ivka 1

Pomohla by aloe masticka v gelovej forme.
Je velmi dobra aj na hojenie poraneni v posve, rozne zapaly a aj ako prirodny lubrikant. Mozes si ju aplikovat pred pohl. stykom. Viac info na maily ak chces vediet viac.

mary-anne

tak potom nesexuj :-D
no skus pohladat tu na fore, alebo na nete viac toho. ja som sa s tym este nestretla, nechcem sem pisat falosne info. ale vravim, skuste to raz bez kondomu, nech sa teda urobi niekde ine, ked sa bojis a uvidis, ci to bude aj nadalej stipat.

aniii

ja viem je to cudne ale ja teraz nemozem otehotniet v ziadnom pripade!a bojim sa ze kebyurobil do mna tak by sa to mohlo stat aj napriek tomu ze uzivam HAK...no ale tak nieco vymylim...
ale nevies nahodou nieco na tu alergiu? :)

mary-anne

prosim ta a naco uzivas potom tu hak?? mas aj iny dovod, ci len nechces otehotniet? ved hak je hlavne na to, tak neviem, co stresujes a pouzivate aj kondom..ale tak vasa vec.. aj ked to nechapem. ved hak ta chrani! a takto, ak mas tu alergiu, sa len trapis a boli ta to...

mary-anne

tak vyskusajte inu ochranu, ten pharmatex, alebo hak (neviem,kolko mas rokov). a uvidis, ci sa nieco zmenilo, ked nebudete pouzivat kondomy..

aniii

a to nevies ze ako sa robi to vysetrenie prip. to sa neda nejako ovplyvnit aby mi ta alergia presla?mozno su to blbe otazky, ale fakt neviem ako na to :d