milenky nie su skodna, skor su polovna zver

Príspevok v téme: milenky nie su skodna, skor su polovna zver
kp

su lovene cielene, su to zeny, ktore su lahko ovplyvnitelne, slabsie povahy a to ti polovnici vedia, ved ich ani nelovia preto, zeby sa ich chceli zbavit ako skodnej vo svojom reviri, ale ich lovia pre trofej, na ukazku a vystatovanie sa pred kamaratmi... mala som to na jazyku uz dlho, tak som to vypustila... a este jeden postreh: urcite neohrozia rodinu, sluzia len pre pokochanie sa ociam polovnika...vo vacsine pripadov

kp

podvadzana zena vacsinou na to nepride, ze muz niekde zachadza... a asi ked na to zena pride, ze jej muz je vasnivy lovec trofeji, tak je na nej, ci sa necha dalej podvadzat... skor plati, ze vasnivy lovec je aj vasnivy milovnik a dobry klamar a preto ma oboje, aj rodinu, aj milenku...

jojojoj

je hrozne žit s chlapom,ak vieš,že ta podviedol. a vlastne prečo by takému chlapovi malo byt dobre a žena by sa mala trápit? dnes je to už inak,nech sa radšej taký pár dá rozviest.žena a deti budú trpiet a chlap to urobí zas ak mu odpustí manželka!!!!!!!!!

kp

no povedzme to tak, ze percento rozvodov pre neveru je mizive, skor sa to tutle a len malokedy sa rozpadne pre bokovku