Tvarohova babovka

Príspevok v téme: Tvarohova babovka
Anicka1

Prosim poradte mi niekto. Mam velmi rada tvarohovu babovku a neviem si ju upiect. Uz som skusala asi 10 krat a neide mi to. Mam obycajnu elek.ruru. Len to nechapem,ze u mami,ktora ma asi 20rocnu,tam sa mi stale podarila. Skusala som uz,ze najprv dam na silnejsie a potom pomaly znizujem teplotu,alebo,ze peciem pri stalej teplote. Neviem. Prave teraz som ju zase dopiekla a .... hrozne. Pekne mi vyjde,vrch pekne mam popraskany,ale po hodine pomaly zacne padat(ruru som neotvorila ani raz). Nechapem...

Anicka1

Znama mi povedala,ze to mam kvoli rure. Ved mam novsiu,len bez tych vybav. Zatial sa mi este stale vsetko podarilo. Babovku som uz piekla ale nie s takymi tazkymi prisadami. Zatial vsetko bolo dobre. Moze to byt,ze aj 150 je vela? Ako dlho pecies ty babovku? A na tak malo davas 100-120?

agaven

elektri zo vzdusnym vent. ale ten nedavam raz mi tak nevysla rychlo splasla rychlo vysla s tym ventil ale aj splasla a bola este surova

Anicka1

No ja som uz skusala piect,ze najprv na 200 a potom po 5min pomaly dole az na 150-nepodarilo sa.
Potom som skusala stale na 150 a tiez nic. Piect peciem na druhom z dola.
Stale mi to prekrasne vonia,aj cele sa mi zdvihne a po hodine pomaly pada naspet. Dneska som ruru neotvorila,len ked uz som zacala citit,ze pripeka.
Skusala som to s alobalom,vyssie piect,nizsie...