Ako si mam takto nafarbit vlasy ?

Príspevok v téme: Ako si mam takto nafarbit vlasy ?
duffel

Ahoj! tak idem si nafarbit vlasy ktore su prirodne take hnede , na takyto styl , ze jedna strana hlavy bude na cierno, a druha cast hlavy bude na taku striebornejsiu blond , myslim takto www.tumyeto.com

pouzijem na to farby od pallete ta biela bude tato www.vlasy-kosmetika.cz a cierna bude tiez od nich ,ale neviem aky mam zvolit postup aby to vyzeralo dobre, mam si najprv jednu polovicu hlavy nafarbit na cierno, nehat posobit zmyt, nehat uschnut a potom ten zvysok co som nenafarbil tie hnede vlasy nafarbit na bielo ? kadernicku to neneham robit toto si chcem spravit normalne sam :) teda za pomoci mojej mami samozrejme :) dakujem

duffel

vies co ja neviem naraz to je zlozitejsie si myslim , pretoze sa bojim ze ked si pojdem umyvat hlavu po tom ako to bude posobit ze sa mi ta biela pospini ciernou, ved ale ono konecny efekt bude rovnaky pri obydvoch nie ? len to co som pisal ja by mohlo byt jednoduhsie, aj ked zasa na dlhsie ale to mi nevadi pretoze to aspon bude dobre urobene ale no tak ja neviem, este to skonfrontujem s mamou :D

punk

ahoj...nie, normalne si rozdel vlasy na polovicu a jednu nafarbi ciernou a zaroven druhu blond...mozes si prikryt polovicu alobalom al. sponkou prichyt aby sa ti tie vlasy nezmiesali...len mam taky pocit ze ak chces uplne bielu blond tak to bude potrebovat viac casu ako cierna...precitaj si v navode a ak to tak bude, tak si to sprav postupne ako si pisal...