dovolili by ste svojmu chlapovi si vyrazit s chalanmi na striptiz?

Príspevok v téme: dovolili by ste svojmu chlapovi si vyrazit s chalanmi na striptiz?
milovna

moj chlap isiel,bo jeden znamy ma rozlucku so slobodou a maju zajednanu limuzinu a stripterku.nieje mi bohvie co ,bo nemusim take veci,ale co mam robit?dovolili by ste mu to,mozem povedat ze aj ja som bola,ale tak chapete nie bohvie ako sa citim ze bude kukat na inu a bohvie ci ju aj nechytat.chcem vediet,ci ste take ze v pohode ze to beriete,nech si uzije alebo by ste mu zakazali

janulkaaa

MILOVNA
prepac ale zda sa mi trocha trapna tvoja otazka, podla mna nie je otazne ci iné by dovolili ist na striptiz, ale Ty sa s tym musis vyrovnat a ci tebe to bude vadit a ak ano mu to povedz a ak nie tak nehovor mu to. záleží od toho ci ty si zvyknes vyrazit na pánsky striptiz ci robis také veci lebo potom by to ´bolo nefer zas voči nemu, ale zas ked ty nechodis na take ani ti moc nechyba tak by mi to vadilo a sex by nemal mesiac, ale zas zaleži aj od toho ci si s nim kvoli peniazom a ci z lasky, tuto vec ovplyvnuje milion faktorov, ty sama zo srdca musis vediet najlepšie či chceš aby tam išiel, ale v žiadnom prípade s aneponižuj a nechod s ním na striptíz alebo nerob to isté čo on, vrátilo by sa ti to v tvoj neprospech. možna sa ťa chce už zbaviť ,???

demeter

Pekny den Vam prajem. neviem co je na tom zle ked ide partner alebo partnerka na striptiz sa pozriet vztah je o dovere a ked jeden alebo druhy bude chciet Vas podviest nikdy sa to nedozviete aj tak

mimixxxx

ja by som mu dovolila ist,ale nemala by som z toho dobry pocit a asi by sdom mu stale vypisovala smsky kym by som mu cely vecer nepokazila...ako sa poznam a kym by neprisiel domov...som na taketo veci ziarliva...

alzbee

janka19811: fajn, mozno by si potom predstavoval pri sexe tu stripterku, ale odkial vies, ze teraz si nepredstavuje ziadnu inu zensku? ty mu vidis do hlavy? ved su to len myslienky a darmo by ti on povedal, ze na inu nemysli...povedat moze co chce, len aby ta upokojil:)) ale neber to prosim ako utok...len som sa tak zamyslela nad tou vetou:)

janka19811

hm no potom ak by si pri sexe so mnou predstavoval tu stripterku co videl vecer tak by ma asi slahlo, nedovolila by som mu to urcite ked dokaze urobit toto co este potom? dokazal by vobec nejaky chalan povedat nie keby mal prilezitost na sex?

JUVA

Čo nechceš aby iný robili tebe,nerob ty im...Ja by som na striptíz nešla,takže by som určite bola proti tomu keby chce ísť môj priateľ..

swistica

hm, zaujimave ze pouzivate slovo dovolit, ako keby to bol vas majetok. Podla mna ste velmi majetnicky. Kazdy je slobodny clovek a tomu druhemu sa to moze alebo nemusi pacit, ale zakazovat niekomu, no hmmmm .....

Crs

ak sa ide iba pozerat, tak mu to kludne dovol,ale ak by mne napr partnerka isla dade na chlapcenski striptiz kde by chytala cudzie penisy a neviem co,tak ja by som take nervy mal,ale ked sa ide pozerat tak nemam proti tomu nic,