Hľadá sa deodorant bez hliníku

Príspevok v téme: Hľadá sa deodorant bez hliníku
kiki na

Prosím, nepíšte sem tí, ktorý považujú tú vvec s hliníkom za blbosť! Alebo ak sa už neudržíte, tak slušne a neutočne. Ďíky :)
..................................................................................
Istý čas som používala len prírodne dezodoranty, ale v poslednom čase mi ich vôňa začala liesť strašne na nervy, stále ten istý základ (ale inej prírodnej kozmetiky sa nevzdávam:) , a drahšie čo by mohli voňať inak si bohužiaľ dovoliť nemôžem.... tak hľadám niaky deodorant bez hliníku, hociakej značky, ale hlavne nech tam nie je aluminium alebo aluminium chlorohydrate, tak baby vytiehnite vaše spreje či guličky, omrknite zloženie a ak niečo mne vyhovujúce najdete, píšte :) Ďakujem :)

kiki na

katka, ten nivea som uz v ruke mala, ale zdalo sa mi ze obsahuje :) ale mozno sa mylim:)ale zajtra letim do drogerky a aspon teraz viem na ktore regaly mam smerovat pohlad:) zatial dakujem za tip:)

kiki na

alebo si myslela ze nema byt hliniku ale hlinika? :) tak to sa ospravedlnujem, ale nemam vacsinou vela casu a pisem narychlo :)

kiki na

Usiko, nemala. Antiperspirant bez hliníku nemôže existovať, čo by potom zabranovalo poteniu? Preto deodorant, ten má iba "navoňať" pot, teda hliník nemusí byť použitý, ale často krát ho v menšom množstve i tak pridávajú,

krystal

Sebamed.
maju gulockove deodoranty, rozne vone - fresh skor panska, sensitive jemna kremova vona. Inak vyborna kozmetika, aj co do pletovej alebo telovej kozmetiky. Dostat v lekarnach.

kiki na

hliník je karcinogénny, v antiperspirantoch preniká do tela (najmä pri oholenom podpazuší), a to nie je práve naj... nehovoriac o tom, že upchávať ním potné žlazy je neprirodzené.