blondinky vs. brunetky

lizanka

pred par dnami som bola na podujati, kde vystupovali G-Strings (3 mlade huslistky-kocky), jedna dlhovlasa ciernovlaska, kratkovlasa rusovlaska a dlhovlasa blondina. vedla mna stala pocetna skupinka chalanov a nazor bol jednoznacny-najviac sa im pacila ciernovlaska, napriek tomu, ze blondina bola subtilnejsia a o cosi krajsia. rusovlasku si vobec nevsimali(asi kvoli kratkym vlasom). ale to je len take povrchne hodnotenie na prvy pohlad, neskor je to uz uplne fuk.

Lea777

urcite blondinky maju vacsi uspech. dlhovlasa blondina v minisukni.. viem to porovnat, lebo predtym som mala hnede vlasy.
ale tiez treba povedat, ze blondinky pritahuju skor vselijakych vypatlancov

sinoj

brunetky a ciernovlasky.. blond je tuctove a nepaci sa mi to.. ciernovlasky maju nieco do seba a aj kamosi su viac na tmavovlase baby

jaja:)

Inak som dakde citala ze chlapi sa obzeraju za blondinami ako za ulovkom myslim tym ze pri tom myslia skor nato ako ju pretiahnut...brunetky a ciernovlasky si vyberaju na vaznejsie vztahy...

nezalezi

ked sa chlapovi pacia blondate ,,,,a vidi ist dve jedna blond a jedna bruneta a ta blondata je skareda a bruneta fesanda urcite bude cumiet na brunetu a nie na tu blond aj ked je na blondate ,,,nieje to o vlasoch ale o babe a nielen o krase moze byt krasne ako neviem co ked je truuba bude truuba vlasy s tym nic nespravia ,,nie ? ;)

ROBAK

Dreamer to dobre napisal ale uz ked si sa pytala tak moj nazor: ciernovlasky a hnedovlasky su najnajkrajsie zeny na svete- to je moj vkus :)

dreamer22

Predsa zalezi od typu baby, vobec to nie je o farbe vlasov. Zovnajsok je predsa kombinaciou vsetkych proporcii, tj odtien pleti, farba oci, atd. Nie kazdej babe sa hodi blond a nie kazdej hneda. Ide tu o celok, nie len vlasy. A dolezita je hlavne charizma. Ta s vlasmi nema nic...