vyletela som zo skoly co dalej??????????

Príspevok v téme: vyletela som zo skoly co dalej??????????
jana22x

Mam taky problem ze teraz ma vyhodili z 3ho rocnika z mediciny a teraz neviem ako dalej :( Vy by ste isli to este raz skusit tym, ze viete ze musite ist znova na prijimacky a potom by asi uznali niektore skusky a v najlepsom by som mohla pokracovat v 2hom rocniku?! Prosim napiste vase nazory,som strasne zufala! :((( DIKY!!!

severanka

jana22x: ja momentálne jedno dieťa opatrujem (celý mesiac)... medzitým sa mi ozvali ešte tri mamičky, ktoré som musela zrušiť a už teraz mám dve dievky, ktoré budem od septembra doučovať angličtinu :)

ja krízu necítim

severanka

jana22x: vo vašom meste / obci neexistujú mladé rodiny, alebo základná škola a deti, ktoré potrebujú doučovať? :D

jana22x

hej aj mne to napadlo,len kde si zozeniem taku pracu?lebo ak musim cestovat tak zase peniaze co zarobim precestujem kedze nie som z BA...

severanka

jana22x: ja neviem ako to u vás funguje, ale ono to tak je, že ak už prenášaš skúšku, a neurobíš, tak proste letíš... :(( bohužiaľ

severanka

pracuj doučovaním biológie, prípadne opatruj nejaké dieťa, alebo douťuj jazyk ak nejaký vieš dobre... popritom sa môžeš učiť